«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Ziraat Bankkart Combo Nedir? Ne İşe Yarar?

Ziraat Bankkart Combo Nedir? Ne İşe Yarar?

Ziraat Bankkart Combo Nedir? Ne İşe Yarar?

Çeşitleri

Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi olan ve gücünü de kamudan alan Ziraat Bankası, 2018 yılında kullanıcıları için çok özel bir hizmeti hayata geçirmiş durumdadır. Geliştirdikleri bu hizmete baktığımız zaman, kişilerin banka kartlarını ve kredi kartlarını ayrı ayrı taşımalarının önüne geçilmiş ve tek kart üzerinden istenilen şekilde hizmet alınabildiğini görmekteyiz. Ziraat Bankkart Combo ismi verilen bu yeni hizmette, kişilerin faydalanacağı 3 farklı kart hizmeti bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir.

3 farklı türde hazırlanan bu kredi kartı ve banka kartı, kişilerin tercihleri, bankacılık geçmişleri ve de aylık belgeleyebildikleri gelir durumlarına göre kişilerin hizmetine sunulmaktadır.

Ziraat Bankkart Combo Özellikleri

Geliştirilmiş olan bu yeni hizmette, kişilerin hangi kartı tercih ediyor olmalarına bakılmaksızın, onlara çift yüzlü bir kart sunulmaktadır. Kartın bir yüzü, kredi kartı özelliğini görürken, diğer yüzü de bankamatik kartı olarak hizmet alınmasını sağlamaktadır. Daha önce bu şekilde bir hizmet ülkemizde sunulmadığından dolayı, kişilerin kullanım sırasında kafasının karışmaması açısından da büyük bir kolaylık sunulmuştur. Buna göre kişiler POS cihazları ile yapacakları alışverişlerde kartlarını kullandıklarında, onlara banka kartı mı yoksa kredi kartı özelliğinden mi faydalanmak istedikleri sorulacaktır. Bu sayede, işlemlerde yaşanacak olan sorunların ve kişilerin kafa karışıklıklarının da önüne geçilmiş olacaktır.

Kişilerin kullanacağı Ziraat Bankkart Combo, alışverişlerde yine birçok ayrıcalık sunuyor. Kartınızın bankamatik ya da kredi kartı özelliğini kullanıyor olmanıza bakılmaksızın üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde sizlere yine puan kazanma fırsatı sunulmaktadır. Sizler de kazanmış olduğunuz bu puanlar ile ayrıca yine üye işyerlerinden yapacağınız harcamalarda kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Ziraat Bankkart Combo Başvuru Kanalları

Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu bu özel hizmetten faydalanmak isteyenlerin başvuru yapacağı kanallar ise şu şekildedir.

  1. Ziraat Bankası Şubeleri
  2. Ziraat Bankası’nın internet sitesi
  3. Ziraat Bankası mobil şube
  4. Ziraat Bankası internet bankacılığı
  5. Tüm Ziraat Bankası ATM noktaları
  6. SMS Bankacılığı
  7. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri 0850 258 00 00

Bankkart Combo imkanlarından faydalanmak isteyenlerin anında başvuru yapacakları yöntemler, yukarıda belirttiğimiz gibidir. Kredi kartı özelliği için, kredi kartından aranan temel özellikler aynen geçerlidir.

- Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Ticari Kredi Kartları başlıklı makalemizde Garanti American Express Business Card, Garanti Easy Card ve Garanti Filo Card hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *