«
 1. Ana sayfa
 2. Bankacılık
 3. Ziraat Bankası Yatırım Hesabı Nedir? Nasıl Açılır?

Ziraat Bankası Yatırım Hesabı Nedir? Nasıl Açılır?

Ziraat Bankası Yatırım Hesabı Nedir? Nasıl Açılır?

Türkiye’nin en köklü ve tarihi bankalarından biri olan Ziraat Bankası bu günlere kadar ayakta kalabilmesini, sürekli gelişim, yenilikçilikte öncü olma ve her zaman kaliteli hizmet sunma ilkelerini benimsemesine borçludur. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve personelini bu kriterlere göre yetiştiren Ziraat Bankası yenilikte öncü olma ilkesi gereği sürekli yeni hizmetler sunmaktadır. Gün içinde yoğun ve tempolu çalışan müşterileri için yeni ve hızlı hizmetler sunmaktadır. Ayrıca geleceğine önem veren ve sağlam temeller üzerine bir gelecek inşa etmeyi düşünen müşterileri için de çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bunlardan birisi olan Ziraat yatırım ve yatırım hesapları, özellikle birikimlerini değerlendirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Ziraat Yatırım Ürünleri Nelerdir?

 Sağlıklı ve güvenilir bir yatırım geleceğini düşünenler için yapılacak en mantıklı işlerin başında gelmektedir. Ziraat yatırım bu konuda yanınızdadır. Elinizde bulunan büyük veya küçük miktardaki paraları değerlendirerek daha fazla kazanç sağlamış olursunuz. Hayal ettiğimiz birçok şey vardır ve bunların çoğu da maddiyata dayanır. Bu yüzden parayı elde tutmak yerine vakit kaybetmeden güzel bir yatırım için kullanmalısınız. Siz de yatırım yapmak istiyorsanız ama gün içindeki koşuşturmadan fırsat bulamıyorsanız şüphesiz en iyi yardımcınız Ziraat Bankası olacaktır. Hayalini gerçekleştirmek isteyenler için Ziraat Yatırım güvenilir ve kazançlı yatırımın anahtarını bizlere sunmaktadır. Hem de en kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde. Bu program müşterilerine oldukça geniş bir yatırım yelpazesi sunmaktadır. Şüphesiz paranızı nerelerde değerlendirebileceğinizi merek ediyorsunuzdur.O zaman bize sunulan yatırım ürünlerini şu şekilde sıralayalım;

 • Hisse senetleri
 • Hazine Bonosu
 • Devlet Tahvili
 • Repo
 • VIOP (Vadeli İşlem Ve Opsiyon Piyasası)
 • Varant
 • Yatırım Fonları
 • Altın
 • Kira Sertifikası
 • Eurobond

Paranızı yukarıda maddeler halinde sıralanmış olan yatırım ürünlerinden birine yatırabilirsiniz. Her türden yatırım imkânı sunan bu program sayesinde siz de paranızdan para kazanabilirsiniz. Kendiniz veya çocuklarınız için sağlam bir gelecek temeli atmış olursunuz. Geleceğe güvenle bakabilmek bize sunulan belki de en büyük hizmettir. Tüm imkânlar dâhilinde yatırıma başlamak şüphesiz yapılacak en doğru harekettir.

 

Ziraat Bankası Yatırım Hesabı Nedir? Nasıl Açılır?
Ziraat yatırım

Ziraat Yatırım Hesabı Nasıl Açılır?

 Yukarıda bahsedilen tüm bu imkânlardan yararlanmak oldukça basittir. Tek yapmanız gereken yerinizden kalkmak ve size en yakın Ziraat Yatırım veya T.C. Ziraat Bankası şubesine gitmek olacaktır. Bu sayede kaliteli hizmet anlayışını yerinde görmüş ve tecrübe etmiş olursunuz. Güler yüzlü ve görev bilinci ile hareket eden personel, her türlü işleminizde sizinle yakından ilgilenecektir. Sorularınızla alakadar olacaklar ve kafanızda oluşabilecek karanlık noktaların aydınlatılmasında size yardımcı olacaklardır. Kafanıza takılan soruların açıkça size ifade edileceğinden şüpheniz olmasın.

  Hesap açmak isteyenlerin aklına hesap açarken bir ücret ödenip ödenmeyeceği gelebilir. Bu işlemde kesinlikle sizden bir ücret talep edilmemektedir. Ücretsiz olarak hesabınızı açabilir ve vakit kaybetmeden güvenli bir şekilde işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

 Ekstre gönderimlerinde aylık olarak küçük bir miktar ücret alınmaktadır. Eğer hesap özeti gönderimlerinizi bankadan posta yoluyla talep ederseniz sizden postalama bedeli olarak 3.85 TL ücret kesilecektir. Ama bu ödemenin aylık olduğunu yeniden hatırlatalım. Bu ücreti ödemek istemeyenler için de bir hizmet elbette ki bizlere sunulmuştur. Ekstre gönderimlerinizi elektronik posta yoluyla talep edebilir ve bu ücreti ödemekten kurtulabilirsiniz.

 Havale işlemleri hakkında bilmeniz gereken en önemli husus, Ziraat yatırım hesabınızdan banka hesabınıza ücretsiz havale yapabileceğinizdir.

Bir diğer merak edilen konu ise EFT işlemleridir. EFT işlemlerinde işlem tutarının yüzbinde 5’i oranında bir ücret müşterilerden alınır. Bu ücret en az 0.50 TL en fazla 25 TL olarak belirlenmiştir.

 Tüm bu açıklamalar dışında kafanıza takılan bir sorunuz varsa bir şubemize misafir olabilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Şubeden ayrılırken aklınızda başka soru işareti kalmayacağından emin olabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde bonus kredi kartı ve garanti kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *