«
 1. Ana sayfa
 2. Bankacılık
 3. Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Avantajları

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Avantajları

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Avantajları

Kredi kartı kullanıcıları tarafından sık sık tercih edilen kredi kartı, kullanıcılarının yaptıkları alışverişlerden çok daha fazla fayda sağlamaları amacıyla geliştirilen ve üye işyeri sayısının bir hayli fazla olmasıyla da dikkat çeken kredi kartlarından birisiidr. Binlerce kullanıcı sayısına ulaşmış olan bu kredi kartında, üye işyerlerinden yapılan her alışverişte ekstra taksit imkanları size sunulurken yaptığınız alışverişlerden de ekstra puan kazanabilmeniz için ayrıcalıklar sunulmuş durumdadır. Bu sayede yaptığınız alışverişlerde kazandığınız puanları isterseniz üye işyerlerinde harcayabilecek isterseniz de POS cihazı bulunan tüm alışveriş merkezlerinde kullanabileceksiniz.

Bankaların geneli kredi kartı başvuru işlemlerini şubelerinden yapmakta ve bazı belgelerin getirilmesini de şart olarak belirlemektedir. Aynı şart Ziraat Maximum kredi kartı için de geçerlidir. Bundan dolayı banka şubelerinden kredi kartı başvurusunda bulunmadan önce aşağıda belirteceğimiz evrakları hazırlayarak şubeye gitmeniz gerekecektir.

 • Nüfus cüzdanı
 • Gelir belgesi
 • Adres belgeleri (ikametgah belgesi ya da adresinize sizin adınıza gelmiş, son 3 ay içerisinde yazılmış olan faturalardan birisi)

Yukarıdaki belgeleri tamamlayan kişiler, Ziraat Bankası şubelerinden kolay bir şekilde kredi kartı başvurularını tamamlayabilmektedirler. Fakat, gelir belgesi hazırlanırken, son 2 ay esas alınmalıdır. Ayrıca, bankalar gelir belgesini incelerken en az 3 aylık sigortalı çalışan olmanızı da şart olarak belirleyecektir. Bundan dolayı yeni işe giren kişilerin yapacağı kredi kartı başvurularında, ya olumsuz bir sonuç alınmakta ya da düşük miktarda kredi kartı sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Avantajları
Ziraat Maximum kredi kartı

Ziraat Maximum Kredi Kartı Özellikleri

Ziraat Maximum kredi kartı kullanacak olan kişilerin bilmesi gereken durumları şu şekilde özetleyebiliriz.

 1. Maximum anlaşmalı tüm üye işyerlerinden size özel taksit ve puan imkanlarından faydalanabileceksiniz. Şuan Türkiye genelindeki üye işyeri sayısına bakacak olursak, 200 binin üzerinde Maximum üye işyeri olduğundan söz edebiliriz.
 2. Yapılan her alışverişinizde, harcama tutarı ne olursa olsun Maxi puan kazanacaksınız. Kazandığınız puanlar ile bir başka alışverişinizi karşılayabilir ya da bu puanları kullanarak da indirim elde edebilirsiniz.
 3. Kazandığınız puanları mobil bankacılık uygulaması ve internet bankacılığından takip edebileceğiniz gibi üye işyerlerinde yaptığınız alışverişler sonrasında POS cihazı tarafından basılan slipler üzerinden de öğrenebilirsiniz.
 4. Eğer aile bireylerinizden birisinin kredi kartı kullanmasını isterseniz, onları da Maximum dünyasının ayrıcalıklarından faydalanmaları için ek kart talebinde bulunabilirsiniz. Eşiniz ya da çocuklarınız için alacağınız ek kartları kendi ekstrenizden de takip edebileceksiniz.
 5. Bir aylık dönemi kapsayan ve harcamalarınız üzerinden hesaplama yapılan hesap kesim tarihini, gelir tarihinize göre özel olarak düzenleyebilirsiniz. Ekstre tarihinizi de senede iki kez kolaylıkla değiştirebilirsiniz.
 6. Temassız özellikli kredi kartı aldığınızda, şifre girme işlemine gerek bile kalmadan 30 TL’ye kadar tüm alışverişlerinizde kullanım sağlayabilirsiniz.
 7. Yaptığınız harcamaları tek çekim olarak yapmış olsanız bile internet bankacılığı ya da Ziraat Bankası mobil bankacılık uygulaması ile taksitlendirebilirsiniz.
 8. Ek kart kullanmasını istediğiniz çocuğunuzda 18 yaş sınırı değil 15 yaşın üzerinde olması şartı bulunmaktadır.
 9. Kredi kartınızdan tüm faturalarınızı otomatik ödeme talimatına alabilir ve borçlarınızı geciktirmemiş olursunuz.
 10. Acil paraya ihtiyacınız olduğunda Ziraat Bankası ATM noktaları aracılığıyla nakit avans çekebilir, ister tek çekim isterseniz de taksitli nakit avans imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Ziraat Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Maximum kredi kartı kullanmak isteyen kişiler yukarıdaki ayrıcalıklardan faydalanacaktır. Eğer başvurularınızı hangi alanlardan yapacağınızı merake diyorsanız da aşağıda belirteceğimiz yöntemleri uygulayabilirsiniz.

 • Ziraat Bankası şubeleri
 • Ziraat internet sitesi
 • İnternet bankacılığı
 • Mobil bankacılık uygulaması
 • Banka ATM noktaları
 • Çağrı merkezi

Yukarıdaki alanları kullanarak anında kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde bonus kredi kartı ve garanti kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *