«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Özellikleri 2018

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Özellikleri 2018

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Özellikleri 2018

özellikleri 2018 yılında Ziraat bankasını değerli kılabilecek bir yapıya sahip mi? Kısacası Ziraat bankasının sunduğu faiz oranları ne durumda sorusuna cevap veriyoruz. Ziraat bankası ihtiyaç kredisi hakkında tüm merak edilenleri bir araya getirdik. Bu yazı bünyesinde bulunan bilgilerle ihtiyaç kredisinin Ziraat yüzünü kolaylıkla görebilirsiniz. Dilerseniz hemen Ziraat bankası ihtiyaç kredisinin detaylarını inceleyelim.

İhtiyaç kredisi Ziraat bankası bünyesinde sunulan krediler arasında yer almaktadır. Bankaların tamamından resmi işlemlerdeki akıcılığı ile ayrılan Ziraat bankası bu noktada da büyük olanaklar sunmaktadır. İhtiyaç kredisi verirken özellikle yeni müşterilere eşsiz kampanyalar sunan Ziraat bankası bir krediden olan tüm beklentilerinizi karşılayacaktır.

Ziraat Bankası ihtiyaç Kredisi

En uygun ihtiyaç kredisi seçenekleri arasında yer alan Ziraat bankası, sunduğu uygun faiz oranları ile tanınmaktadır. Ziraat bankası diğer bankalara nazaran kredi süreçlerinde çok daha yapıcı sonuçlar çıkarmaktadır. Bu nedenle onay alma konusunda sorun yaşayanların zaman bulduklarında Ziraat şubelerine gitmelerini öneririz. Dilerseniz lafı uzatmadan Ziraat ihtiyaç kredisi özelliklerine yakından bakalım:

  • Ziraat bankası bünyesinde sunulan ihtiyaç kredisinden yararlanmak için minimum 18 yaşında olmak gerekmektedir.
  • Bu bankanın bünyesinde barındırdığı ihtiyaç kredisi modülü oldukça esnek olmakla birlikte kişiye özel olarak düzenlenebilmektedir. Artan azalan taksit seçenekleri gibi.
  • Geri ödeme husunda 48 aya kadar vade hakkı sunulmaktadır.
  • Mevcut verilere göre kredinin faiz oranı % 1,32’ dir. Ancak faiz oranı Ziraat bankası tarafından değiştirilebilir niteliktedir.
  • Banka kişisel verileriniz ve kredi notunuz noktasında tüm değiştirme haklarını saklı tutar. Bu bilgi dahilinde başvuru yapmanız daha iyi olacaktır.

Ziraat bankası kredi başvurusu için birçok farklı yol bulunmaktadır. İhtiyaç kredisine başvuruda bulunmak için ilk olarak telefonunuzdan 4747 numarasına mesaj gönderebilirsiniz. “TUKETİCİ boşluk TC KİMLİK NUMARASI boşluk KREDİ TUTARI boşluk VADE boşluk AYLIK GELİR” bu şekilde bir sms hazırlayıp mesajı 4747 numarasına gönderirseniz başvuruyu fiziken yapmış olursunuz. Sonrasında üzerinden yaptığınız başvuruya istinaden banka yetkilileri sizi arayacaktır.

Bu yönteme ek olarak 444 0 000 numarasını arayarak ya da Ziraat banka şubelerine giderek de başvurunuzu yapabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Albaraka İhtiyaç Kredisi Özellikleri 2018! başlıklı makalemizde Albaraka İhtiyaç Kredisi ve Albaraka kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *