Ana sayfa / BANKACILIK / Ziraat Bankası Bankkart Combo Kart Seçme!

Ziraat Bankası Bankkart Combo Kart Seçme!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Ziraat Bankası Bankkart Combo Kart Yenilikleri

Ziraat Bankası Bankkart Combo yeni bir banka kartı ürünüdür. Bu ürünün tanıtımı yaklaşık 6 ay öncesinde yapılmaya başlanmış, sonrasında kullanım süresi dolan kartların değiştirilmesi maksadıyla kişilere teslim edilmiştir. Bankkart Combo kart seçme sorunu da açık konuşmak gerekirse kart sahiplerine ulaştıkça gündeme gelen bir problem haline geldi. Bu kart iki kartı birden yanınızda taşımanıza son veriyor. Kredi kartı ve banka kartı tek kart bünyesinde yer alırken, gerek POS cihazlarında gerekse de ATM ortamında her ikisi de kolayca kullanılabiliyor. E-Ticaret harcamaları için ise banka kartı ve kredi kartı için ayrı ayrı CVV kodları bulunurken, kartın arkasında açıkça her iki kartın da bilgileri yer alıyor. Combo kart seçimi yapmak bilinmesi gereken bir unsurdur. Yapılan hatalar yanlış hesaptan harcama yapmanıza neden olabilir. Önceden Maximum kredi kartı kullananlar dâhil, herkesin maaş kartı ve kredi kartı bu karta konuldu. Hesaplar ve kartların harcama detayları değişmedi. Elbette şifre de.

Ziraat Bankkart Combo POS Kart Seçme!

Bankkart Combo kart seçme sorunu özellikle yaşı ilerlemiş emekli bireylerde görüyor. Öyle ki emekli maaşı alan memurlarında kartı değiştirildiği için güncel düzene alışmak zor olacak. POS cihazlarında kart seçme eyleminde sizlerin yapması gereken hiçbir şey bulunmuyor. Bankkart Combo ürününü personele uzatın. Sonrasında kasiyer size soracaktır:

  • Banka kartı mı, kredi kartı mı?

Bu sorunun cevabını bulmak için size gerekli açıklamayı yapalım. Banka kartı, maaşınızın yattığı nakit olduğu sürece harcama yapabileceğiniz hesaptır. Kredi kartı ise aylık olarak borçlanma yapabileceğiniz platformdur. Sonrasında kasiyere Combo kart seçimi cevabınızı verin, şifreyi girin ve alışverişi tamamlayın.

Ziraat Bankası Bankkart Combo ATM’de Kart Seçme ve Kullanma

Ziraat Bankası bankkart Combo kart seçme işlemi için ATM cihazlarına gidin. Kartı makineye takın. Şifrenizi güvenli bir şekilde girin. Sonrasında ekranın sağ ve sol alt köşelerine bakın. Burada “banka kartı” ve “kredi kartı” seçenekleri yer alır. Yukarıdaki özelliklere göre hangisine girmek istiyorsanız ona tıklayın. İşlem bu kadar basit.

- Bir önceki yazımız olan Denizbank Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Denizbank kredi hesaplaması ve Denizbank müşterileri hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

Hafta Sonu Havale Yapılır Mı?

İçindekiler1 Hafta Sonu Havale Yapılır Mı?1.1 Hafta Sonu Havale Yapılır Mı 20191.2 Hafta Sonu EFT …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir