«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu

için en doğru sitelerden birindesiniz. Yapı kredi bankasının eşsiz kredi olanaklarından faydalanmak için bu uygulamaları yapmanız yeterli olacaktır. Yapı Kredi sms kredi için tek ve sınırlı bir olanak sunar. Dilerseniz ayrıntılara bakalım.

Yapı Kredi için ilk olarak yapmanız gereken şey 18 yaşından büyük olmaktır. Bu küçük ama temel ayrıntıyı sizlere verdikten sonra diğer ağır işlere değinelim. Yapı kredi başvurularına anında talep bildirimi yönünde cevap verir. Kısacası ön onay almak istiyorsanız bu başvuru size yeterli olacaktır.

Zaman kaybetmeden alma yöntemlerinden bir tanesi olan SMS başvurusuyla kredinin nasıl alınacağına değinelim.

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi sms kredi başvurusu işlemini hemen tamamlamak için telefonunuzu açın ve mesaj kısmına gelin. Bu ekrana aşağıda bulunan işlem basamaklarını izleyerek SMS kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Yapı Kredi sms başvurusu için ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Sadece operatör firmanız ile anlaşmanız neticesinde bir adet SMS hanenizden alınacaktır.

SMS Kredi başvurusu için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

  • TC kimlik numaranızı yazın ve bir boşluk bırakın,
  • Talep ettiğiniz kredi türünü büyük harflerle yazarak bir boşluk bırakın,
  • Aylık hanenize giren (sizin kazandığınız) geliri yazın ve mesajı sonlandırın.
  • Sonrasında bunu 4411′ e gönderin.

Bu aşama sonrasında kredi başvurunuz tamamlanmış olacak. Bu başvurunun hemen ardından telefonunuza ilgili bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu sayede başvuru mesajınızın onay durumunu sorgulama fırsatı bulabilir ve hata varsa mevcut başvurunuzu güncelleyebilirsiniz.

Ve Yapı Kredi

Yapı Kredi müşterilerine daime yenilikçi hizmet sunabilmek için çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar arasında yer alan sms kredi hizmetleri oldukça hızlı bir şekilde kredi almanıza olanak sağlayacaktır. Bankaların tamamına istinaden yaptığımız araştırmalarda kolay kredi onayı almak için gereken her şeyi Yapı Kredi bünyesinde görüyoruz.

Yapı Kredi sms kredisi için yukarıda belirtilen adımlardan sonra tarafınıza bilgilendirme araması yapılacaktır. Bu aramalarda bankaya ait görevliler başvurunuza dair durumu sunarak size geleceğe yönelik direktifler verecektir.

- Bir önceki yazımız olan Akbank Direkt Mobil Uygulamadan Kredi Notu Sorgulama başlıklı makalemizde Akbank kredi notu öğrenme, Findeks Risk Raporu ve kredi notu öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *