Ana sayfa / BANKACILIK / Yapı Kredi Play Kart Nedir? Yapı Kredi Play Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Play Kart Nedir? Yapı Kredi Play Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kredi kartları, farklı ekonomik gelire sahip kişilerin günlük yaşantısında yoğun olarak kullandığı bir ödeme aracıdır. Yetişkinler ve çalışanlar için olduğu kadar öğrencilerin yaşamında da önemli bir yer tutan kredi kartları, birçok avantaj sunar. Belirli bir gelir düzeyine sahip öğrenciler ve gençler için kredi kartları ihtiyaçlarını gidermek ve nakit sıkışıklığını gidermek için en iyi çözüm yolları arasında yer almaktadır. Yapı Kredi Play ise öğrencilere bu konuda önemli avantajlar sunmaktadır. Yapı Kredi Play Kart ile öğrenciler ve gençler alışveriş yapabilir, seyahat ve etkinliklerde nakit ödeme zorunluluğundan kurtulur. Ayrıca öğrenciler nakit sıkışıklığı yaşadığı zamanlarda ise faizsiz nakit avans çekebilir.

Yapı Kredi Play Kart Başvurusu

Yapı Kredi Play kart başvurusu yapabilmek için öğrenci olmak zorunludur. Yapı Kredi başvurusu şubeden, internet üzerinden ve telefon bankacılığından yapılmaktadır. 444 0 444’ü arayarak Yapı Kredi Play kart talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca yapıkrediplay.com internet sitesi üzerinden yapılan başvurular da işleme alınmakta ve kısa sürede sonuçlanmaktadır. SMS ile başvurmak için ise Play yazıp TC kimlik numarayı 4421’e göndermek yeterli olmaktadır. Yapı Kedi Play başvuru işlemleri şubeler üzerinden gerçekleşmektedir. Lisans ve yüksek lisans öğrencileri kefilsiz ve şartsız 1300 TL limite kadar kredi kartı alabilmektedir. Ancak kedi kartı limiti başvuru sürecinin sonunda belli olmaktadır. Yapı Kredi Play karta başvurmak için gerekli form doldurulur ve kimlik belgesinin fotokopisi şubeye verilir.

Yapı Kredi Play Avantajları Nelerdir?

Yapı Kredi Play öğrencilerinin günlük yaşamlarını kolaylaştıran bir kredi kartıdır. Play kartta hesap işletim ücreti ödenmez ve yıllık aidat yoktur. Ayrıca havale ve EFT işlemlerinde ek ücret talep edilmez. Yapı Kredi Play bir birikim kartı olarak da değerlendirilebilir. Her türlü fatura ya da okul harcı gibi ödemeler ek ücret alınmadan gerçekleştirilir. Play kart ile cep telefonuna oldukça hızlı bir şekilde TL yüklenebilir ve günlük alışveriş ihtiyaçlarını karşılanabilir. Yapı Kredi ile anlaşmalı bütün mağazalarda taksitlendirme ve puan avantajlarından faydalanılabilir. Öte yandan nakit sıkışıklığı yaşayan öğrenciler de faizsiz nakit avans özelliğini değerlendirebilir. Ayrıca çekilen nakit avanslar taksit taksit ödenebilir.

- Bir önceki yazımız olan Akbank Kredi Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Akbank ihtiyaç kredisine başvurmak, Akbank Kredi Hesaplama İşlemi ve Akbank uygun faizli kredi oranları hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

Hafta Sonu Havale Yapılır Mı?

İçindekiler1 Hafta Sonu Havale Yapılır Mı?1.1 Hafta Sonu Havale Yapılır Mı 20191.2 Hafta Sonu EFT …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir