«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi

Bireysel ihtiyaç kredisi, hayatın içerisinde her zaman ortaya çıkan ani ihtiyaçların karşılanabilmesine yönelik olarak sunulmaktadır. Yapı Kredi, bireysel ihtiyaç kredisini en hızlı veren bankalardan biri olarak ön plana çıkar. Tüm müşterilere yönelik olarak anında başvuru yapabilme olanağı sunulduğu gibi aynı zamanda hızlı işlem yapabilme avantajı da bulunmaktadır. Yapı Kredi , her ihtiyaç duyulduğunda farklı miktarlarda talep edilebilir bir kredidir. Minimum 1.000 TL olarak yapılacak başvuruda, maksimum 50.000 TL belirlenmiştir. Yapı Kredi tarafından oluşturulan özel kredilerin başında gelen ve en çok talep edilen kredilerden olan, bireysel ihtiyaç kredisinde vade seçenekleri de bireysel açıdan geri ödeme planına uygun olarak ayarlanır.

?

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi başvurusunu yapmak isteyenler için, Yapı Kredi tarafından çoklu kanal seçeneği sunulmaktadır. Her müşteri, tercih ettiği farklı yöntemi kullanarak bireysel ihtiyaç kredisi seçeneğinden yararlanabilir.

SMS

SMS yöntemi kullanılarak kısa süre içerisinde başvuru gerçekleştirilebildiği gibi sonuç da kısa süre içerisinde alınır. Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi için SMS yöntemi sayesinde başvuru tek bir adım atmadan gerçekleştirilebilir.

Yapı Kredi Şubeleri

Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisi almak isteyenler için şubeden işlem yapabilir. Başvuru yöntemi olarak şubeler tercih edilebilir.

Müşteri İletişim Merkezi

Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi kanalıyla bireysel ihtiyaç kredisi tercihi için başvuru gerçekleştirilebilir.

ATM

Bireysel ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyenler için ATM yolu tercih edilerek işlem yapılabilmektedir. Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisine, tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden başvuru gerçekleştirilebilir.

İçin Gerekli Belgeler

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi başvurusunda bulunacaklar, öncelikle gerekli belgelere sahip olmalıdır. Banka tarafından gerekli görülerek talep edilen evrakların eksiksiz olarak teslim edilmesi zorunluluğu bulunur.

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi için;

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Gelir Belgesi (Emekliler için e-devlet üzerinden alınan bordro)
  • Elektrik, su, doğalgaz veya telefon faturası gereklidir.

Başvuruda teslim edilen evrakların ardından, Yapı Kredi değerlendirmesinden pozitif sonuç alanlar, talep ettikleri miktarı alabilirler.

- Bir önceki yazımız olan Kredi Puanı Olmayanlar Ne Yapmalı? başlıklı makalemizde Kredi Puanı Olmayanlar Kredi Çekebilirler mi?, Kredi puanına sahip olmadan kredi çekmek ve Nasıl Kredi Puanına Sahip Olurlar? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *