«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

İnternet erişebildiğiniz her yer sizin için bir banka şubesi sayılır. Öyle ki gelişen teknoloji ile artık şubeye gitmeden yüzlerce işlemi internet bankacılığı vasıtasıyla halledebiliyorsunuz. Sadece tek bir şifre ile yüzlerce işlemi yapma imkanı sağlayan bu güzel uygulama ile kredi kartından tutun havale, eft, fatura ödeme gibi yüzlerce işlem tek bir şifre ile giriş yaptıktan sonra elinizin altında oluyor. Peki Yapı Kredi Bankası’nın internet şubesinden nasıl faydalanabiliriz ? İnternet şubesi kullanmak için nereden şifre alacağız? İnternet bankacılığı ile bütün işlemlerini bankaya gitmeden yapmak isteyenler için bugün internet şubesi şifresi nasıl alınır ona değineceğiz. Öncelikle konusunu biraz açalım.

Nasıl Alınır ?

Günümüzde artık bankaya gitmeden birçok işleminizi internet üzerinden yapabiliyorsunuz. Google Play Store üzerinden Yapı Kredi bankasının internet bankacılığı uygulamasını indirerek mobil kullanıcılar bankaya gitmeden bütün işlemlerini halledebilirler. Dilerseniz Bilgisayardan da Yapı Kredi bankası internet bankacılığına girip tek bir şifre ile internet bankacılığı işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Yapı Kredi şifre alma işleminden önce internet bankacılığı için Yapı Krediye bir defalığına gidip internet bankacılığı onayı almanız gerekiyor.

İnternet bankacılığı onayı aldıktan sonra internet şubesi şifre alma işlemi için uygulamaya girin ve Şifre Al / Şifre Unuttum butonuna bastıktan sonra ‘’şifre belirleme ‘’ ekranında internet bankacılığında kullanacağınız tek kullanımlık şifre gözükecektir. Ayrıca başvuru sırasında da tek şifreniz SMS ile cep telefonunuza gönderilir. Eğer bu şifreyi unuttuysanız veya mesaj silindiyse bahsettiğimiz bu detaylar  ile Yapı Kredi şifre alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Şifrenizi kesinlikle banka personeli dahil kimseyle paylaşmayınız. Yapı Kredi bankasının tek kullanımlık şifresi ile internette yüzlerce işlemi artık yapabileceksiniz.

Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?
Yapı Kredi şifre alma

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Şifre

Yukarıda sizlere belirttiğimiz işlemler ile Yapı Kredi şifre alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Tek kullanımlık şifre ile internet bankacılığında birçok işlemi bankaya gitmeden yapabilirsiniz. İnternet bankacılığında şifre girmeden önce TC kimlik no yada müşteri no istenmektedir. Eğer müşteri numarasını unutan var ise TC kimlik numarasını yazarak da şifreyi girdikten sonra uygulamadan faydalanabilir. Sizlere belirttiğimiz işlem ile internet bankacılığı sisteminden fayalanabilirsiniz.  Şimdi de gelelim akıllı şifre için detayları vermeye akıllı şifreden yararlanmak isteyenler ise ;

Tek kullanımlık şifre başvurusu sırasında sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranıza şifre gönderilecektir. Gönderilen o şifre ile mobil ve internet üzerinden akıllı şifre ile uygulamaya giriş yapabiliyorsunuz. Diğer güvenlik ürünlerine başvurularınızı İnternet şubesinde Ayarlarım / Akıllı Şifre İşlemlerim butonundan yapabileceğinizi unutmayın. Bankaya gitmenize gerek bile kalmadan yüzlerce işlemi telefon ve internet üzerinden yapmanızı sağlayan bu güzel uygulamada önemli olan şifreniz ile giriş yapabilmektir. Nasıl şifre almanız gerektiğinden akıllı şifre işleminin nasıl alındığından sizlere bahsettik. Yapı Kredi şifre alma işlemlerinde sizlere belirttiğimiz işlemleri yapmanız ile birlikte artık bu uygulamadan yararlanabileceksiniz.

Yapı Kredi Bankasının internet şubesi için şifre alma işlemini herkes kolay bir şekilde yapabilir. Eğer yine de aklınıza takılan bir yer olursa hemen Yapı Kredi Bankasının müşteri hizmetlerini arayarak sorununuz hakkında yardım alabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’nın müşteri hizmetleri size yardım almak istediğiniz konu hakkında gerekli yardımı da sağlayacaktır. Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesi şifre alma işlemlerinden bahsettik. TC kimlik no veya müşteri no ile giriş yaptıktan sonra belirttiğimiz yerlerden şifrenizi çok kolay alabilir ve bankaya gitmeden bütün işlemleriniz için internet bankacılığından yararlanabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Odeabank Oksijen Hesap Nedir? Nasıl Açtırılır? başlıklı makalemizde odeabank vadeli hesap ve vadeli faiz hesabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *