«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Vodafone Faturalı Hatta Kredi Almak

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Almak

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Almak

Banka kredisi almak her geçen gün daha da zorlaşsa da onun yerini alacak daha başka yol ve yöntemler ortaya çıkmaktadır. Bunlar arasında kredi çıkartan firmalar ya da kredi danışmanlık şirketleri yer alsa bile aralarında en güvenilir, en akla yatkın olanı faturalı hatta kredi olanağıdır. Bunlar arasında en yaygını ise uygulamasıdır. Ülkemizde en beğenilen ve de en çok tercih edilen GSM operatörlerinden biri olan Vodafone kullanıcılarına bu alanda da çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Eğer sizin de kullanmakta olduğunuz hat bahsi geçen bu GSM operatörüne ait ise yaşadığınız maddi problemi çözmek için bankalara ihtiyacınız yoktur. Yapmanız gereken tek şey ise faturaya ek kredi veren bir telefoncuya gitmektir. Bunu yapmak ise hiç de zor olmayacak çünkü, Vodafone faturalı hatta kredi veren telefoncuların sayısı son derece fazla olmaktadır.

Yapacağınız tek şey adı geçen GSM operatörünün yapmış olduğu faturaya ek cihaz satma kampanyalarını takip etmektir. Bu kampanyalar dahilinde anlaşmalı olduğunuz telefoncu size cihaz yerine parasını verecektir. İşte cep telefonu faturasına ek kredi almak bu kadar kolay olmaktadır. üstelik son zamanlarda uygulanmakta olan bir hatta iki farklı cihaz alabilme imkanı sayesinde ortalama olarak 20 bin liraya kadar Vodafone ihtiyaç kredisi almanız mümkün olmaktadır.

Ancak bilmeniz gereken en önemli detay söz konusu hizmeti vermekte olan yerlere ödemeniz gereken bir komisyon olduğudur. Bu komisyon oranı hizmet alacağınız yere göre değişmek ile beraber genel olarak yüzde on ile yüzde on beş aralığında farklılık göstermektedir. Bu sebepten telefoncu tercih ederken talep edeceği komisyon oranı konusunda önceden bilgi almanız faydalı olacaktır. Bununla beraber kredi alma sürecinde size yardımcı olacak ve art niyet taşımayacak yerleri tercih etmelisiniz.

Kredi Veren Komisyoncular

Detayları anlatılmakta olan bu faturaya ek kredi veren telefoncular hemen hemen her yerde bulunmaktadır. Hatta günümüzde her telefoncunun bu hizmeti veriyor olduğunu söylemek de mümkündür. Çünkü faturalı hatta kredi vermek telefoncular için de karlı olmakta ve ekstra bir kazanç getirisi sağlamaktadır.

- Bir önceki yazımız olan Para Veren Kuyumcular Nerelerde Bulunur? başlıklı makalemizde kuyumcu kredisi, nakit para veren kuyumcular ve senetle altın veren yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *