«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Vakıfbank İnternet Bankacılığı İle Neler Yapılır?

Vakıfbank İnternet Bankacılığı İle Neler Yapılır?

Vakıfbank İnternet Bankacılığı İle Neler Yapılır?

Teknolojinin hayatımıza iyice yerleşmesi ve akıllı telefonların, tabletlerin hayatımızın bir parçası olması ile bankacılık uygulamaları da gelişmiştir. Bu gelişmeler cep telefonu ile tüm bankacılık işlemlerini yapabilir hale gelmemize imkan sağlıyor. Vakıfbank da bankacılık uygulamaları ile internet bankacılığında çığır açmış durumda. Müşterilerine istedikleri işlemleri yedi gün yirmi dört saat boyunca yapma imkânı sunuyor. Vakıfbank internet bankacılığı ile oturduğunuz yerden, şubeye gitmeden çok sayıda işlem yapabilirsiniz.

İşlemleri

Vakıfbank internet bankacılığı ile yapabileceğiniz işlemler şu şekildedir:

  • Hesaplar ile ilgili olarak; tüm hesaplarınız kontrol edebilir, para yatırma işlemi, para çekme işlemi, para havale işlemi, hesap açma işlemi, hesap kapatma işlemi, hesaplar arası geçiş işlemleri, altın, döviz hesabı açma işlemleri gibi tüm hesap işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Kredi kartları ile ilgili olarak; kredi kartı başvurusu, , kredi kartı borç taksitlendirme, kredi kartı nakit avans ve taksitli avans işlemleri, kredi kartı limit yükseltme, limit düşürme, kredi kartı ile fatura ödeme, kredi kartı bilgileri güncelleme, kredi kartı ek kart başvurusu gibi tüm kredi kartı işlemlerini oturduğunuz yerden yapabilirsiniz.
  • Kredi ile ilgili olarak; tüm kredi bilgilerinize bir tık ile ulaşabilir, kredi bilgilerinizi güncelleyebilir, ödeme planınıza ulaşarak ödeme planı takibi yapabilir, kredi borcunuzun bir taksitini veya tamamını ödeyebilir, yeni bir kredi için başvuru yapabilir, kredi ile ilgili tüm işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz.
  • Borç ödeme; online bankacılık sistemi ile sisteme erişim sağladığınızda ödeme yapmak istediğiniz tüm fatura borçlarınız için ödeme yapabilirsiniz. Tüm fatura borçlarınız kredi kartı, hesabınız ve eksi hesabınızı kullanarak ödeyebilirsiniz. Fatura ödeme merkezine gitmeden yapacağınız ödemeler ile oturduğunuz yerden tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı ile borsa işlemleri ve yatırım işlemlerinizi de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bankacılık sisteminde yer alan tüm işlemleri bir tık ile yapabilme kolaylığı sunan Vakıfbank internet bankacılığına erişim sağlayabilmek için internet bankacılık şifrenizi şubenizden temin etmeniz gereklidir. Vakıfbank müşterileri için tüm kolaylığı sağlayan bir internet bankacılık sistemine sahiptir. Kolay bir şekilde EFT ve havale yapabildiğiniz, kredi kartı borçlarınız ödeyerek takip edebildiğiniz bir sistem ile hayatınız artık daha kolay.

- Bir önceki yazımız olan Halkbank Hesap Bakiyesi Öğrenme başlıklı makalemizde Halkbank Hesap Bakiyesi Öğrenme, İnternet Bankacılığı ile Halkbank Hesap Bakiyesi Öğrenme ve Müşteri Temsilcisine Bağlanarak Halkbank Hesap Bakiyesi Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *