Ana sayfa / KREDİLER / Vakıfbank Bayram Kredisi Özellikleri ve Faiz Oranları

Vakıfbank Bayram Kredisi Özellikleri ve Faiz Oranları

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Vakıfbank bayram kredisi hakkında bilmeniz gerekenleri sizlere aktarmak üzere detaylı bir içerik hazırladık. Bir kamu katılım bankası olan Vakıfbank, kurban bayramı nedeniyle aktif bir kredi fırsatı sunmuş durumda. Aktif olarak sunulan bu kredi fırsatı, Vakıfbank müşterisi olan veya olmayan hemen herkese sunuluyor. Vakıfbank kurban bayramı kredisi özellikleri genel olarak göz önünde bulundurulduğunda büyük oranda başarılı bir kredinin olduğu göze çarpacaktır. Ortalama bayram kredisi faizleri incelendiğinde, bu kredinin mantıklı bir seçenek olduğunu belirtelim. Ayrıca rakiplerinden farklı olarak bünyesinde barındırdığı çeşitli ödeme planlarıyla, kişilerin kendilerine özel ödeme yöntemleri geliştirmesi konusunda da yardımcı oluyor. Dilerseniz kurban bayramı kredisi olarak adlandırabileceğimiz bu krediye göz atalım.

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi Faiz Oranları ve Özellikleri

Vakıfbank bayram kredisi faiz oranları günümüzde yer alan birçok ihtiyaç ve bayram kredisine göre çok iyi seviyelerde bulunmaktadır. Vakıfbank tarafından sunulan bu krediye ait genel özellikler şu şekildedir:

 • Kredi miktarı en az 3.000 TL olabilir.
 • Kredi miktarı en fazla 90.000 TL olabilir.
 • Kredi vade sayısı en az 3 ay olabilir.
 • Kredi vade sayısı en fazla 48 ay olabilir.
 • Kredi bünyesinde kişi uygunsa %1,75 sabit faiz uygulanmaktadır.
 • Kredi tutarının binde 5’i tutarında tahsis ücreti alınır.
 • Krediye ek olarak BSMV ücreti de alınmaktadır.

Günümüzde güncel kredi faizleri incelendiği takdirde, böylesi uygun faizli bir kredinin ne yazık ki bulunamamaktadır. Bu kredinin de tek şartı kredi notunun 1850 ve üstü olması gereğidir. Bu şart yoksa kredi faizi yükselecektir.

Vakıfbank Bayram Kredisi Diğer Özellikleri Nelerdir?

Vakıfbank bayram kredisi diğer birçok bankadan farklı olarak birden fazla ödeme seçeneği barındırmaktadır. Bunları sıralayacak olursa, Vakıfbank bayram kredisi bünyesinde ödeme planına ilişkin yapabileceğiniz değişiklikler şu şekildedir:

 • Değişken taksitli,
 • Balon ödemeli (az az ödeyip, son taksitte toplu ödeme yapma),
 • 3 ayda bir ödemeli,
 • 3 ay ertelemeli eşit vadeli,
 • Azalan taksit ödemeli,
 • Artan taksit ödemeli,

Elbette bunların haricinde standart paket halinde de ödeme yapabilirsiniz. Bayram kredisi ödemesi  için aylık eşit taksitli ödeme seçeneği de bulunmaktadır. Başvuru Vakıfbank şubeleri üzerinden kabul edilmektedir. Eğer SMS ile bayram kredisi başvurusu yapmak isterseniz bu durumda belli bir ücret ödemeniz gerekecektir. Vakıfbank bayram kredisi başvurusu için kullanılan her SMS bedeli faturanıza veya mevcut kontör haklarınıza 0.65 kuruş olarak yansıtılmaktadır. Bahsi geçen ücretin yasal olarak yansıtıldığı ve geri alınmasının mümkün olmadığı bilgisini paylaşalım. Bu başvuru yapmak için şu şekilde bir SMS yazın:

“KREDI 00000000000 2500” kimlik numarası ve maaş arasında boşluk olmalıdır. Sonrasında bu mesajı 5724’e göndererek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Denizbank Cep Telefonu Kredisi Nasıl alınır? başlıklı makalemizde cep telefonu kredi başvurusu, Denizbank cep telefonu kredi başvuru ve Denizbank şubesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri

İçindekiler1 Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri1.1 Kredi Kartını Nakde Çevirme 20191.2 Kredi Kartını Nakde Çeviren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir