«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Vakıfbank Anında Kredi Şartları ve Faiz Oranları

Vakıfbank Anında Kredi Şartları ve Faiz Oranları

Vakıfbank Anında Kredi Şartları ve Faiz Oranları

Vakıfbank, tüm müşterilerine kredi imkânı sağlayabilmek için mobil bankacılık müşterisi olmasını yeterli görüyor. Sadece uygulamasını indirip giriş yaparak kolaylıkla imkanından yararlanabilirsiniz. Mobil bankacılık dışında bireysel olarak Vakıfbank müşterisi iseniz Vakıfbank anında krediye başvuru işlemini gerçekleştirebilir siniz. Başvuru sonucunun olumlu olması halinde de kredi kullanabilirsiniz. Vakıfbank anında kredi faiz oranları diğer bankaların kredi faiz oranlarına göre oldukça cazip ve ekonomiktir. Kredi faiz oranının uygun olması da müşterileri için kredi kullanımını kolaylaştırmaktadır. Vakıfbank anında kredi başvurusu için öncelikle mobil bankacılık uygulaması indirip giriş yapmanız gerekir. Sisteme giriş yaptıktan sonra başvurular sekmesine tıklayıp anında kredi başvurusu sekmesinde bulunan ihtiyaç kredisi başvurusu sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Vakıfbank

Vakıfbank anında kredi faiz oranları kredi miktarına göre değişkenlik gösterir.

Anında kredi türleri olarak:

1 ) Vakıfbank, 9.000 TL ye kadar mini kredi tutarları için faiz oranını % 1.89 oranında belirlemiştir. Bu kredilerin vadesi ise 48 ay olarak belirlenmiştir.

2 ) 15.000 TL ye kadar kredi tutarlarında faiz oranını % 1.85 olarak belirlemiş olan Vakıfbank, bu kredi için maksimum 48 ay vade imkanı sunuyor.

3 ) 30.000 TL ye kadar kredi tutarlarında kredi faiz oranını % 1.79 olarak belirlemiş olan Vakıfbank, anında kredi kullanmak isteyenler için maksimum 48 ay vade imkanı sunuyor.

4 ) 50.000 TL ye kadar kredi tutarında faiz oranını % 1.70 olarak belirleyen Vakıfbank kredi vadesi olarak maksimum 48 ay minimum 12 ay vade süresi sunuyor.

Vakıfbank anında kredi kullanmak isteyen müşteriler bu kredi türlerinden hangisini kullanırsa kullansın binde 5 oranında BSMV yani Banka Sigorta ve Muamele vergisi kesintisi yapmaktadır. Ayrıca masraf olarak 35 yaşın altındaki bireyler için yıllık sağlık sigortasını 49.59 TL olarak belirlemiş olan Vakıfbank anında kredi kullanan kişilere vade süresi için sağlık sigortası kesintisi yapmaktadır.

Vakıfbank maaş müşterileri 50.000 TL ye kadar kredi kullanabilirler. Maaş müşterisi olmayan kişiler ise başvurduklarında 9.000 TL ye kadar kredi kullanabilirler. İndirimli faiz oranlarından yararlanarak Vakıfbank anında kredi kullanabilmek için mobil bankacılık uygulamasından giriş yapmanız gerekmektedir. Bireysel banka müşterisi olmanız halinde mobil bankacılık uygulamasından giriş yapmanız gerekmeyecektir.

- Bir önceki yazımız olan Kredi Puanı Olmayanlar Ne Yapmalı? başlıklı makalemizde Kredi Puanı Olmayanlar Kredi Çekebilirler mi?, Kredi puanına sahip olmadan kredi çekmek ve Nasıl Kredi Puanına Sahip Olurlar? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *