Ana sayfa / BANKACILIK / Troy Kredi Kartı App Store Alışverişi Nasıl Yapılır?

Troy Kredi Kartı App Store Alışverişi Nasıl Yapılır?

Troy Kredi Kartı App Store Dünyasında!

Troy kredi kartı App Store bünyesinde henüz geçerli olmayan bir kart türü olarak karşımıza çıkıyor. Apple ürünlerinde kullanmak üzere satın almak istediğiniz uygulamayı iOS işletim sistemi üzerinde yer alan App Store uygulamasından temin etmek istediğinizde, karşı tarafa ödeme yapmanız gerekebilir. Ayrıca bu ödeme, ödeme yapabilmek için hangi yolu tercih ettiğinizi de eklemeniz gerekir. Bu süreçte Troy kredi kartı sahibi iseniz bu durumda App Store sizlerin E-Ticaret bandında gerçekleştireceği ödemeyi kabul etmeyecektir. Bu gibi durumlarda App Store üzerinden alışveriş yapmanın birkaç yolu bulunur. Eğer Vodafone ve Turkcell bünyesinde bir hatta sahipseniz App Store alışverişini mobil ödeme ile kolayca yapabilirsiniz. Bu ödeme türünde yapılan alışveriş sizlerin telefon faturasına katkı payı olmaksızın ödenecektir. Kredi kartıyla illa ödeme yapacağım diyorsanız bir iki tane alternatifi sizlere aşağıda sunuyoruz.

Troy Kredi Kartıyla App Store’dan Alışveriş Yapmak!

Troy kartlar nerede geçerli aslına bakılırsa hiçbir yerde desek daha mantıklı olur. Bu gibi teknoloji odaklı platformlarda çok fazla işiniz varsa ve bunlara ek olarak E-Ticaret ile durmadan ürün satın alıyorsanız bu iki unsuru ne yazık ki Troy kredi kartlarıyla karşılayamazsınız. Bunun birincil nedeni ise henüz birçok satıcının Troy ile birleşmemesidir. Bu anlaşmalar zamanla tamamlanıp sonrasında bu kartların hizmete açılması sağlanacak. Bu süreci atlatmak için birkaç adımı geride bırakarak ödeme yapmanız gerekebilir. App Store hediye kartlarını kullanarak bu platformdan alışveriş yapabilirsiniz. İlla ki herhangi bir satış noktasına gitmenize gerek yok. App Store hediye kartları günümüzde internet üzerinden de satılmaktadır. Güvenli platformları kullanarak Troy kartınızı kullanarak yapacağınız ödeme sonrasında alacağınız kod ile birlikte ilgili bölüme giriş yaparak App Store üzerindeki alışveriş sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

App Store Hediye Kartları Ne Kadar?

App Store hediye kartları alacağınız ürünün fiyatına göre değişkenlik göstermektedir. Alınacak olan kodun ne kadar tutarlı olmasını istiyorsanız o kadar ederince kart satın alabilirsiniz. 50 TL gibi ortalama miktarlara varıncaya kadar birçok farklı App Store Hediye Kartı satış noktalarında bulunmaktadır.

- Bir önceki yazımız olan Banka Çağrı Merkezleri İstediği Zaman Arama Yapabilir Mi? başlıklı makalemizde Bankadan gelen telefonlar ve gece arayan banka hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

yasal takibe ne zaman girerim

Yasal Takibe Ne Zaman Girerim? İhtarnameler Hangi Adrese Gönderilir?

Kredi kartı veya krediler için yasal takip süreçleri bulunmaktadır. Bu anlamda yasal takibe ne zaman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir