«
 1. Ana sayfa
 2. Krediler
 3. Sıfır Faizli Kredi Fırsatı!

Sıfır Faizli Kredi Fırsatı!

Sıfır Faizli Kredi Fırsatı!

Trabzonspor taraftarlarına özel fırsatı. ATM kanalından, İnternet Şubesi’nden veya Mobil Şube aracılığı ile 900 TL tutarında, 9 ay taksitle %0 faizli Anında Kredi kullanabilirsiniz. CardFinans’ın Trabzonspor taraftar kartı sahiplerine özel hazırladığı bu kredi kartı ile alışveriş yaparken takımınıza destek olun. CardFinans’ın Trabzonspor taraftar kartı sahiplerine özel sıfır faiz kredi kartı. Bu kart, Trabzonspor taraftarlarına özel olarak CardFinans tarafından hazırlanmıştır.

Sıfır Faiz Kredi!

 • 900 TL Bedava Anında Kredi Kampanyası

  22/02/2017 – 31/12/2017 tarihleri arasında ilk defa CardFinans Trabzonspor bireysel kredi kartı sahibi tüm müşterilerine özel, 900 TL tutarında %0 faizli, 9 ay taksitli kredi fırsatı!

  • Kampanyadan yalnızca 22/02/2017 – 31/12/2017 tarihlerinde alınmış CardFinans Trabzonspor bireysel kredi kartı sahibi müşteriler yararlanabilmektedir.
  • %0 faiz ile Anında Kredi kullanım süresi kartın onaylanmasını takip eden ilk sene sonunda bitmektedir.
  • Kampanya kapsamında, %0 faiz ile Anında Kredi 9 ay taksit ile 900 TL kredi yalnızca tek seferde kullanılabilecek şekilde sunulmaktadır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için kart limitinin en az 900 TL olması gerekmektedir.
  • 0850 222 0 900 numaralı telefonu arayıp, ATM kanalından, İnternet Şubesi’nden veya Mobil Şube aracılığı ile 900 TL tutarında, 9 ay taksitle %0 faizli Anında Kredi kullanabilirsiniz.
  • Anında Kredi işlemlerinden ParaPuan kazanılamamaktadır.
  • Ek kartlar Anında Kredi imkanından yararlanamazlar.
  • Banka tahsis koşulu gereği Anında Kredi kullanımında, teminat olarak kredi tutar ve vadesiyle uyumlu hayat sigortası yapılmaktadır.
  • Kampanya tarihleri arasında ilk kez CardFinans Trabzonspor kredi kartı sahibi olan müşteriler kartlarını teslim aldıktan 1 hafta geçtikten sonra kampanya kapsamında bedava anında kredi kullanabilmektedir.

CardFinans Trabzonspor Neler Yapılabilir?

 • CardFinans Trabzonspor kredi kartıyla yapacağınız alışveriş harcamalarınızın ufak miktar oranında Trabzonspor’a bağış olarak alınır.
 • CardFinans Trabzonspor kredi kartı, CardFinans bütün özelliklerine sahiptir. CardFinans hizmetlerinin yanında Acil Asist ve Sosyal Asist’ten de faydalanabilirsiniz.

  Sıfır Faizli Kredi Fırsatı!
  Trabzonsporlulara Sıfır Faiz Kredi İmkanı!

CardFinans Trabzonspor ParaPuan Hediye!

CardFinans Trabzonspor sahiplerine 19,67 TL ParaPuan hediye!

1 Eylül 2016 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında ilk kez CardFinans’ın Trabzonspor kredi kartı sahibi olanlara, kartlarıyla bu yılın sonuna kadar yapacakları ilk alışverişe anında 1 ay geçerli 19,67 TL değerinde ParaPuan hediye!

Üstelik, 15/01/2017 tarihinden sonra yıl sonuna kadar onaylanan kartlara ilk yıl yıllık üyelik ücreti alınmayacaktır.

 • İlk işleme 19,67 TL tutarında ParaPuan kazandıran kampanyadan 1 Eylül 2016 – 31 Aralık 2017 tarihlerinde CardFinans Trabzonspor başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan bütün müşteriler, 31 Aralık 2017’ye kadar yapacakları ilk alışverişleri ile yararlanabilecektir. ParaPuanlar, işlem yapılan kartlara anında yüklenecek, bir ay içerisinde kullanılmalıdır. Nakit çekim işlemleri, fatura ve vergi ödemeleri ile ParaPuan işlemleri alışveriş olarak sayılmamaktadır.
 • Banka kartları, ek kartlar, ticari kartlar, sanal kart kampanyalara dahil değildir.
 • CardFinans Trabzonspor kredi kartı sahibi müşteriler otomatik olarak Trabzonsporlular Kulübü’ne üye sayılacaklar ve Kulüp üyelerinin yararlandığı bütün avantajlardan yararlanabilecekler.
 • Trabzonsporlular Kulübü üyeliği için ek ücret ödemelerine gerek olmayacak.

- Bir önceki yazımız olan Öğrencilere Özel Kredi Kampanyası Geliştiren Bankalar Hangileridir? başlıklı makalemizde öğrenciye kredi ve öğrenciye kredi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *