«
 1. Ana sayfa
 2. Krediler
 3. Telefon Kredisi Veren Bankalar 2017

Telefon Kredisi Veren Bankalar 2017

Telefon Kredisi Veren Bankalar 2017

Teknoloji gelişiyor teknoloji ile birlikte gelişen şeylerden biri de haberleşme. İlk çağlarda duman ve güvercin gibi uzun ve zahmetli başlayan haberleşme teknolojisi şu anda ceplerimize sığacak kadar küçük ve saniyeler içinde gerçekleşecek kadar kolay ve hızlı. Lakin gelişen teknoloji ile birlikte gelen haberleşme araçları yani telefonlar cep yakıyor. Her yeni gelen model ile fiyatları biraz daha artan telefonlara karşın halkın çözümü ise kredi kartı ile taksitlendirme oldu. Lakin BDDK tarafından gelen yasaklama ile artık kredi kartında taksitlendirme yöntemi ile telefon satışı yapılamamaktadır. Bu telefonları tek seferde alacak gücü olmayan vatandaşlar ise bankaların gözünden kaçmamış ve müşterilerin daha rahat telefon temin edebilmesi ve teknolojiyi takip edebilmeleri adına bazı bankalar tarafından telefon kredisi verilmeye başlanmıştır. Telefon kredisi almak için de normal kredi gibi ama daha cüzi miktarlarda faiz uygulanmaktadır. Peki, hangi bankalar ne şartlarda kredi vermektedir? Bunları yazımızın devamında ayrıntılı olarak göreceksiniz.

Telefon Kredisi Veren Bankalar 2017
telefon kredisi

Telefon Kredisi Veren Bankalar

Telefon kredisi almak alım gücü telefon almaya yetecek kadar olmayan lakin teknolojiden geri kalmak istemeyen insanlar için makul bir çözüm peki bu krediyi hangi bankalar vermektedir? Ne şartlarda verilmektedir? Şu şekilde sıraladık.

 • Garanti Bankası: Sizin için telefon kredisi verecek olan bankalardan biri Garanti’dir. En fazla 24 ay vade ile ve 1,79 faiz oranı ile elde edeceğiniz kredinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • İş Bankası: İhtiyaç kredisi dahilinde verilen telefon kredisini İş Bankası’ndan 24 avare ile ve 1,18 faiz oranı ile alabilir, telefonunuza sahip olabilirsiniz.
 • Vakıfbank: 1,20 faiz oranı ile 24 ay vadeye kadar telefon kredisi alabileceğiniz Vakıfbank size uygun şartlarda kredi imkânı sunan bankalardan bir tanesi.
 • Halkbank: 24 ay vade ve 1,20 oranında faiz ile Vakıfbank gibi Halk bank da kredi imkânı sunuyor.
 • QNB Finansbank: Yeni adı ile QNB Finans bank size 1,21 faiz oranı ve 24 aya varan vade seçenekleri ile kredi imkânı sunuyor.
 • Burgan Bank: 184₺ aylık ödeme ve 1,22 faiz oranı Burgan Bank’da telefon kredisi için sizleri beklemektedir.
 • Türkiye Vakıflar Bankası: 1,27 faiz oranı ile 185₺ aylık ödeme sizleri Türkiye Vakıflar Bankası’nda beklemektedir.
 • ICBC: Türkiye Vakıflar Bankası ile eşdeğer olarak ICBC’ DE faiz oranı 1,27 ve aylık ödeme 185₺ dır.
 • Akbank: Faiz oranları 1,39 olup geri ödeme aylık 186₺ olarak hesaplanmıştır.

Yukarıda verilen bankalar ihtiyaç kredisi kapsamında telefon almanıza yardımcı olan bankalardır. Bazı bankalar ise büyük teknoloji satış firmaları ile anlaşmalar yaparak uygun oran vade ve faiz ile size telefon kredisi imkânı sunmaktadır.

 • ING Bank: Ülkenin teknoloji satış devlerinden olan Teknosa ING Bank ile anlaşmalıdır. 48 aya varan vade ve düşük faiz imkânı sunan bu Kredinin ödemeleri ING Bank şubelerine yapılır.
 • Odeabank: Güçlü teknolojik mağaza zinciri olan Vatan ile anlaşmalı Odeabank da 48 ay vade ve düşük faiz imkânı sunar.
 • Denizbank: Media market ile anlaşmalı olan Denizbank 48 aya varan vade ve düşük faiz ile alabilirsiniz.

Telefon Kredisi Avantajları

Telefon kredisi telefon alma yolunda büyük avantaj sağlıyor. Bu krediyi almanın 2 yolu var. Mağazaya gider telefonunuzu seçersiniz. Kasaya gittiğinizde anlaşmalı ban kredi almak istediğinizi söyler ve dakikalar içerisinde işleminizi halledersiniz. Ya da alacağınız telefonu ve fiyatını önceden belirleyerek bankanızdan kredi talep edebilirsiniz. İyi alışverişler.

- Bir önceki yazımız olan BORÇ TRANSFER KREDİSİ NEDİR? başlıklı makalemizde Borç kapatma ve Borç transfer hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *