«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. TEB SMS Kredi Başvurusu

TEB SMS Kredi Başvurusu

TEB SMS Kredi Başvurusu

için ilk olarak şunu belirtelim; bu başvuru sonrasında onay alırsanız paranın direkt hesabınıza yatması söz konusu değildir. Bu noktada biraz karışık bir sistem sizi karşılıyor. TEB sms kredi başvurusu için yapmanız gerekenleri sırayla belirttik. Bu sayede sms ile kredi başvurusunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

TEB sms kredi için bazı unsurlar bulunuyor. Bu krediye katılabilmek ve talepte bulunabilmek için illaki TEB müşterisi olmanıza gerekmemektedir. Sizler dilediğiniz şekilde kayıt yapabilirsiniz. Başvuru yaptığınız telefon kredi başvurusu yapan kişiye ait olmalıdır. Hat sahibinin ilgili kişi olması veya aynı numara üzerinden kolay ulaşılabilir olması banka yetkililerince daha çok tastik edilecektir.

TEB SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB sms kredi başvurusu yapmak için tek yapmanız gereken TC kimlik numaranızı tuşlamaktır. Bu işlemi yaparken banka yetkilileri tarafınızdan ekstra bir ücret talep etmeyecektir. TEB bankası genelde ön onaydan bir gün sonra tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bu başvurusu sonrasında tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Aşağıdaki unsurları uygulayarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. TEB bankası sms kredi başvurusu için aşağıda bulunan adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

  • Telefonunuzu aktif hale getirin.
  • SMS yazmak üzere ilgili ekrana ulaşın.
  • Sonrasında TC kimlik numaranızı yazın ve mesajı tamamlayın.
  • Son olarak 4466’ ya bu mesajı gönderin.

Mesajı göndererek başvuru işlemini gerçekleştirdikten sonra tarafınıza banka yetkililerince detaylı bir geri dönüş yapılacaktır. Kredinizin ön onay sürecinden kolaylıkla geçmesini amaçlayan bu sistem ardından onay alınması oldukça kolaydır. Elbette kişinin geçmiş ekonomisi de bu hususta büyük önem arz etmektedir.

TEB SMS Kredi Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

TEB sms kredi hakkında banka net olarak bir veri paylaşmamaktadır. Veri paylaşımı yapılmadığı gibi bu dönüş sürecinden ziyade sonrası daha büyük önem arz eder. Bankaların bu konudaki değerlendirme süreçleri değişkenlik gösterse de temelde yaklaşık olarak 1 hafta sonra sizin kredi alıp alamayacağınız belli olacaktır.

Kredi onay süresi uzayıp kısalabileceği gibi bu değişken unsurların tamamı size bağlıdır. Geçmiş ekonomik durumunuz ve bankalarla olan iletişiminiz bu konuda size yol gösterici niteliktedir.

- Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde SMS Kredi başvurusu, SMS Kredi Veren Bankalar ve Yapı Kredi hızlı kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *