Ana sayfa / KREDİLER / TEB İHTİYAÇ KREDİLERİ NELERDİR?

TEB İHTİYAÇ KREDİLERİ NELERDİR?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

TEB İHTİYAÇ KREDİLERİ NELERDİR?

Türk Ekonomi Bankası, kısa adıyla “TEB” ; 1927 senesinden bu güne bankacılık sektöründe hizmet veren köklü bir firmadır. Hisselerinin yüzde 55’i  TEB Holding A.Ş. yönetimindedir. 2005 yılında, dünyada 74 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık kurmuştur. TEB ihtiyaç kredileri alanında çeşitli ürünlerle hizmet vermektedir.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ

CEPTETEB’i, KEFİSİZ TEMİNATSIZ KREDİ ALIN  yazımızda ayrıntılı anlatmıştık.  CEPTETEB ihtiyaç kredisinin size vadettiği, dijital çağa yakışır bir yöntemle, oturduğunuz yerden, kağıt ve bürokrasi yığınına dalmadan kredi almanızdır. Yüzde 1,45′ den başlayan faiz oranlarıyla cazip teklifler sunmaktadır.

MAĞAZA İÇİ KREDİ

Mağazalarda yaptığınız alışverişlerde, kredi kartına taksitle, ürünler alabiliyorsunuz. Bazı ürün yada markalarda ise taksit imkanı yok. Bu durumda TEB mağaza içi ihtiyaç kredisi yardımınıza koşuyor. Alışveriş yapmak istediğiniz firmanın logosunu tıklayıp, başvuru yapın. Beğendiğiniz ürüne hemen sahip olurken, 36 aya varan vadelerle ödeme yapın.

Krediniz bin TL ile 15 bin TL arasında olabilir. Kredi miktarı, satın alacağınız ürün miktarından fazla olamaz. Ayrıca, kredi tahsis ücreti ve sigorta ücreti ödemek yok.

İHTİYAÇ KREDİSİ

TEB ihtiyaç kredi kullanmak için, gerekli belgelerle hemen şubeye uğrayın. 24 saat içinde krediniz çıksın. 36 aya varan vadelerle ve piyasadaki faiz değişikliklerinden etkilenmeden gönül rahatlığıyla ödeyin.

Başvuru için gerekli belgeler:

  • Nüfus cüzdan yada fotokopisi
  • Gelir beyan eden belge
  • Serbest meslek ve işletme sahipleri için; son 3 yıllık bilanço, Ticaret Sicil Gazetesi ve Vergi Levhası

BİREYSEL FİNANSMAN KREDİSİ

Evinizin tadilat yada onarıma mı ihtiyacı var? Oturduğunuz evi teminat göstererek, evin değerinin yüzde 60′ ı kadar kredi kullanabilirsiniz.

ARSA KREDİSİ

Yatırım amaçlı veya hayalinizdeki yazlığın inşaatına başlamak için arsa almak istiyorsunuz. Hayallerinizin finansman desteğe mi ihtiyacı var? Oturduğunuz evin değerinin yüzde 60′ ı kadarına kredi kullanıp, hayallerinizi 36 ay vadeyle finanse edin.

TEB PRATİK İHTİYAÇ KREDİSİ

TEB müşterisi değilseniz bile kredi kullanabilirsiniz. Acil krediye ihtiyacınız varsa, 12 bin 5 yüz TL’ ye kadar TEB pratik ihtiyaç kredisi için hemen başvurabilirsiniz .

PTT’DEN TEB JET KREDİ

Emekli maaşlarını PTT’ den alanlara özel ihtiyaç kredisi. Sadece nüfus cüzdanı ile başvurup, 30 bin TL’ ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan KREDİ ÇEK ÜÇ AY SONRA ÖDE! başlıklı makalemizde AKBANK, KREDİ ÇEK ÜÇ AY SONRA ÖDE ve QNB FİNANSBANK hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri

İçindekiler1 Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri1.1 Kredi Kartını Nakde Çevirme 20191.2 Kredi Kartını Nakde Çeviren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir