Ana sayfa / KREDİLER / Tatil Kredisi Veren Bankalar 2017

Tatil Kredisi Veren Bankalar 2017

İçindekiler

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Sıcak yaz günlerinin tadını çıkarmak ve bu güzel günlere denk gelen bayramda da kendiniz için bir değişiklik yapmak istiyorsanız, hem yaz aylarının hem de on gün kadar sürecek bayram tatilini bankalardan alacağınız uygun koşullu krediler ile güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bankaların yaz ayları boyunca geçerli olacak şekilde hazırladıkları tatil kredisi paketlerinde şartlar oldukça uygun olarak karşımıza çıkarken, bunun yanında hazırlanan geleneksel bayram kredileriyle de alternatif ürünler ortaya çıkarılmıştır.

2017 yılında bankalara başvuruda bulunarak tatil kredisi almak isteyen kişiler için aşağıda belirteceğimiz bankalar özel kredi paketi hazırlamıştır.

 1. Türkiye İş Bankası
 2. Denizbank
 3. Ziraat Bankası
 4. Akbank
 5. Vakıfbank
 6. Türk Ekonomi Bankası (TEB)
 7. QNB Finansbank
 8. Yapı Kredi Bankası

Eğer tatil giderleriniz için ekonomik durumunuz yetersiz kalıyorsa, siz de yukaırdaki bankalardan birisine başvuruda bulunarak kredinizi alabilirsiniz. Bankaların tatil masrafları için hazırlamış olduğu bu kredi paketlerinde, düşük faiz oranları olmasının yanı sıra, borçların 3 ay ertelemeli olarak ödenme imkanı da bulunmaktadır. Bundan dolayı sizler alınan kredi ile birlikte tatilinizde eğlenirken bir yandan da borcunuzu ne zaman ödeyeceğinizi düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

tatil kredisi
tatil kredisi

Akbank Tatil Kredisi 2017

Akbank tarafından geliştirilmiş olan avantajlı tatil kredisi paketi sayesinde, harcamalarınızı yaparken geri ödeme durumunda zorlanmamış olacaksınız. Akbank, bu kredi paketinden faydalanan kişilerin avantajlı olmasını sağlamak adına kredi tesliminin yapıldığı dönemden itibaren 3 ay boyunca da herhangi bir ödeme talebinde bulunmamaktadır. Yaz aylarına özel bir kampanya olarak hazırlanan bu kredi ürününde, kampanya detayları ise şu şekildedir.

 1. Alınacak olan kredi 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi paketi halinde sunulacaktır.
 2. Başvurular 30 Ağustos 2017 tarihine kadar kabul edilecektir.
 3. Banka şubelerinde yapılacak başvurularda nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile başvurular kabul edilecek ve bankanın gerekli görmesi halinde de ek belgeler istenecektir.
 4. Kredi için üst başvuru limiti 50 bin TL’dir.
 5. Kredi paketinde en fazla borç ödeme vadesi 48 aydır.

Kampanya koşulları burada belirttiğimiz gibidir. Başvurusunu tamamlamak isteyen kişilerin istenen belgeleri hazırladıktan sonra en yakın Akbank şubesine gitmesi yeterli olacaktır. Başvuru işlemlerinde sizin için sunulan faiz oranları %1,15’ten başlamakta ve vade süresi ile kredi miktarına göre faiz oranında belirli değişimler söz konusu olmaktadır.

Yapı Kredi Bankası Tatil Kredisi

Hem yurtiçinde hem de yurtdışında tatil yapmaya hazırlanan kişilerin faydalanacağı kredi paketinde, 48 aylık vade süreleri Yapı Kredi Bankası tarafından sunulmaktadır. Yapı Kredi Bankası tatil kredisi paketlerinden faydalanacak olan kişiler, aşağıda belirteceğimiz başvuru kanallarını uygulayabilirler.

 1. Bankanın internet sitesi.
 2. Banka şubeleri.
 3. SMS Bankacılığı
 4. Telefon Bankacılığı 444 0 444
 5. İnternet Bankacılığı

Yukarıdaki yöntemlerden başvuru yapılabiliyor olmasının yanı sıra, başvuruların resmi olarak kayda alınabilmesi için banka şubelerinin ziyaret edilmesi gerekmektedir. Banka şubesine gidilirken de aşağıda belirteceğimiz belgeler ile birlikte başvuru yapmalısınız.

 • Nüfus cüzdanı
 • Gelir belgesi
 • İkametgah bilgileri

Yukarıda talep edilen belgelerin yanı sıra kredi notu düşük olan, geliri düşük olan ya da farklı bir kredi borcu olan kişilere de kefil şartı ile kredi sunulabilmektedir. Bundan dolayı banka gerekli gördüğü durumlarda yukarıdaki belgelere ek olarak kefile yönelik belgeler de talep edebilmektedir.

Görüldüğü gibi tatil kredisi alacak olan bireylere birçok banka tarafından ayrıcalıklı hizmet sunulmaktadır. Eğer kredi almanıza mani bir durum bulunmuyor ve sizden istenen belgeleri de eksiksiz olarak tamamlıyorsanız, sizler de şubeler üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

- Bir önceki yazımız olan BORÇ TRANSFER KREDİSİ NEDİR? başlıklı makalemizde Borç kapatma ve Borç transfer hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri

İçindekiler1 Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri1.1 Kredi Kartını Nakde Çevirme 20191.2 Kredi Kartını Nakde Çeviren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir