«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. SMS İle Tarım Kredisi Almak İsteyenler Denizbank’a

SMS İle Tarım Kredisi Almak İsteyenler Denizbank’a

SMS İle Tarım Kredisi Almak İsteyenler Denizbank'a

SMS İle Tarım Kredisi Almak İsteyenler Denizbank’ta Yeriniz Hazır!

SMS ile tarım kredisi almak isteyenler için Denizbank tarafından oldukça iyi bir fırsat sunuluyor. Denizbank müşterilerine odaklı olarak tarımda destek kredisi sunan bir banka. Buna ek olarak sitemizde yer alan diğer yazıları da inceleyere, Denizbank tarafından finanse edilen çeşitli tarım kredilerini bulabilirsiniz. Denizbank bu tarım kredisinde ise ülkemizde yaşanan ilklerden birine imza atıyor. Genellikle tarım kredileri şubelere birebir müracaat ile verilmektedir. Tarım kredilerinin SMS ile alınabileceği gerçeğini ortaya koyan Denizbank, tek bir SMS ile 5 yıla varan vadeli tarım kredisini çiftçilere sunuyor. Banka tarafından yapılan açıklamalara göre kişilerin taleplerine ve ekonomik durumlarına göre değişkenlik gösteriyor. Bu gibi faiz odaklı bilgileri edinmek için banka şubelerine gitmenizde fayda var.

Denizbank SMS İle Tarım Kredisi Bize Ne Sunuyor?

özellikleri diğer bankalar ile karşılaştırıldığı takdirde ortaya çok güzel veriler çıkıyor. Denizbank’ın tarım kredilerinde yaptığı farklılıklar ile hiç kimse baş edemez. Dilerseniz bu kredinin özelliklerine maddeler halinde bakıp sonrasında yorumumuza devam edelim.

  • Kredinin maksimum tutarı 50.000 TL olarak verilmiştir.
  • Bu kredi içerisinde 5 yıla kadar (60 ay) vade uygulaması bulunmaktadır.
  • SMS ile başvuru özelliği bulunmaktadır.
  • Kredi faizleri kişisel verilere göre değişmektedir.
  • Banka kefil veya teminat isteme hakkını saklı tutmaktadır.

Denizbank tarım kredisi günümüz verilerine göre mantıklı görülmektedir. Bu krediyi kullanabilmek için harcama yönü belli olmalıdır ve kredi almak isteyen kişinin resmi kaynaklarda da çiftçi olarak görünmesi gerekmektedir.

Denizbank Tarım Kredisi SMS Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank SMS başvurusu yapmak için ilk olarak telefonunuzdan SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bu SMS için bankanın gönderdiği cevap olumluysa başvuru mesajının atıldığı günden itibaren 90 gün içerisinde banka şubesine başvurmanız gerekmektedir. Bu başvuru için ilgili süre zarfında bankaya gitmezseniz başvurunuz iptal edilir ve kredi için elde ettiğiniz hak yok edilir. Bu başvuru için kimlik numaranızı yazıp bir boşluk koyduktan sonra “SMS Tarım” yazıp 3280 adresine göndermeniz gerekmektedir.

- Bir önceki yazımız olan Denizbank Tarım Destek Kredileri En Uygun 3 Özel Kredi! başlıklı makalemizde Denizbank arazı kredisi, Denizbank sera kredisi ve Tarım kredisi almak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *