«
  1. Ana sayfa
  2. EKONOMİ
  3. SEO Ajansı MotionB ve Hizmetleri

SEO Ajansı MotionB ve Hizmetleri

SEO Ajansı MotionB ve Hizmetleri

MotionB ve Hizmetleri

8 yıldır dijital dünyada hizmet veren MotionB Dijital Ajansı, dijital pazarlama konusunda uzman kadrosuyla hizmet veriyor. Dijital pazarlamanın birçok alanında hizmet veren ajans, özellikle sosyal medya yönetimi ve arama motoru optimizasyonu konusunda verdiği hizmetler ile dikkat çekiyor. Ajansın sahibi ve CEO’su Can Doğancoşkun’un ifadesiyle yola çıktıklarından bugüne kadar kullandıkları slogan “Let’s get digitized!” yani “Dijitalleşelim”, “İnternetin gelişmesiyle birlikte interaktif ortamda sunulan hizmetler gün geçtikçe artmaktadır. Gelin hep birlikte “Djitalleşelim””. 

MotionB Dijital Ajansı, bugüne kadar yaptıkları çalışmaları göz önüne alınca oldukça tecrübeli ve profesyonel destekler sunuyor. SEO ajansı, 8 yıllık süreçte hep çözüm odaklı öneriler ile müşteri memnuniyeti esas edinmiş ve bu ilke doğrultusunda çalışmalarını sürdürmüştür.

MotionB Dijital Medya Ajansı Hizmetleri

Dijital dünyanın gerektirdiği bütün dallarda hizmet veren MotionB’nin bu hizmetlerine bir göz atalım.

  • Arama Motoru Reklamları

Markanızın reklam çalışmalarını interaktif ortamda Google Adwords’de uzman ekibiyle reklam kampanyalarınızı yürütüyor. Bu hizmette ilkeleri düşük maliyet yüksek performans olarak göze çarpıyor. Ve fiyat/performans oranı olarak dikkat çekiyorlar.

  • Arama Motoru Optimizasyonu

Web sitelerini arama motorlarına yönelik çalışmalar ile uyumlu hale getirerek popüler olmasını ve üst sıralarda yer almasını sağlıyorlar. SEO ekibi uzman isimlerden oluşuyor ve güçlü referansları ile dikkat çekiyor.

  • Sosyal Medya Yönetimi

Markaların sosyal mecralarda popüler olmasını sağlayarak marka değerlerini artırmayı amaç edinmişler ve bu doğrultuda profesyonel olarak sosyal medya hesaplarınızı uzman ekipleriyle yönetmektedirler.

  • Dijital Medya Planlama

Markaların dijital mecralarda doğru ve planlı bir şekilde ilerlemesi için az maliyet ve yüksek performans ilkesiyle desteklenmesi amaç edinilmiştir. Uzman ve tecrübeli kadrosuyla bu alanda sektörünün bir numarasıdır.

  • Web Site Geliştirme

Uzman yazılım kadrosuyla son teknoloji tasarım ve kodlama tekniklerini bir araya getirerek %100 SEO uyumlu ve dünya standartlarında web siteleri inşa ediyorlar.

  • Mobil Uygulama Geliştirme

Markanızın değerini en doğru şekilde yansıtan mobil ortamlarda kusursuz çalışan mobil uygulamalar için MotionB’yi seçmelisiniz.

  • Growth Hacking Danışmanlığı

Tüketici davranış analizi teknikleriyle markalara en ucuz maliyetle en yüksek performansı alabilmeleri için danışmanlık veriyor.

SEO Ajansı MotionB, sizlere dijital planlama konusunda çeşitli hizmetler vererek marka değerinizi yükseltmenizi sağlıyor. https://www.motionb.com/ adresinden ajansın diğer hizmet ve bilgilerine erişebilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Rentiva.com ile Haftalık Araç Kiralama Deneyin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *