«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi

Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi

Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi

Şekerbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu Hasat Kart ile çiftçilerin kullandıkları gübre, zirai ilaçlar, tohum, fide ve mazot gibi birçok ihtiyacını karşılamasına yardımcı oluyor. Ayrıca Hasat kartı bir diğer güzle yanı ise hasat kart ile yapmış olduğunuz harcamalarınızı vade farkı olmadan belli bir süre sonra rahatlıkla ödeme imkânı sunmaktadır. Şekerbank hasat kartın çiftçilere sağlamış olduğu en büyük yararlardan biri ise çiftçilerin ürün ekimi sırasın da yapacakları harcamaları geçen seneden kazanmış olduğu gelir ile karşılaması oluyor. Hasat kart ise çiftçilere ürün ekimi süresi boyunca yapmış oldukları harcamaları taksitlendirerek hasat zamanında ödeme imkânı sunuyor. Bu sayede çiftçi ekonomik olarak zor durumda kalmıyor.

Şekerbank hasat kartına başvurusu için 3 farklı yöntem bulunuyor. Hasat karta internet bankacılığı üzerinden başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer seçenek ise telefon bankacılığını kullanarak başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak ta SMS yolu ile şeker bak hasat kart başvurusu işlemini yapabilirsiniz. Hasat kart başvuru yöntemlerinden size en uygun olanı seçerek başvuru işlemini gerçekleştirebilir siniz.

Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi

Şekerbank’ın vermiş olduğu hasat kartın en güzel yanlarından biri ise ödeme seçeneklerini çiftçilerin istedikleri zaman aralığına göre ayarlanıyor. Çiftçiler genel olarak yılda bir defe hasat yaptıkları için vade ödeme şeklide en fazla 12 aydan oluşuyor. ödeme işlemlerini 12 ay içerisin de istedikleri bir zaman aralığında ödeme yapmaları talep ediliyor.

Hasat kart ile yapmış olduğunuz harcamaları seçmiş olduğunuz zamana kadar ödeme yapmanız gerekiyor. Eğer yapmış olduğunuz harcamalarınız belirtmiş olduğunuz süre zarfı içerisinde ödediğiniz takdirde yapmış olduğunuz harcamaları hiçbir şekilde faiz eklenmede ödeyebilirsiniz.

Şekerbank Hasat Kart Kredi Başvurusunda Talep Edilen Belgeler

Şekerbank hasat kart kredi başvurusun da bulunmak için talep edilen belgeler şunlardır: Nüfus cüzdanı fotokopisi, Şekerbank hasat kart başvuru formu, İl ve İlçe tarım müdürlüğünden ÇKS belgesi, Su ürünleri yetiştiricilik belgesi, Türkiye arıcılar birliğinden AKS belgesi ve son olarak ta Ziraat odasından alınacak çiftçilik belgesi. yapabilmek için bu belgeler talep ediliyor.

- Bir önceki yazımız olan Şekerbank İnternet Bankacılığı Şifresi Öğrenme başlıklı makalemizde Şekerbank İnternet Şifremi Unuttum, Şekerbank müşterileri ve Şekerbank Şifremi Unuttum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *