Ana sayfa / KREDİLER / QNB Finansbank Kurban Bayramı Kredisi Özellikleri Nelerdir?

QNB Finansbank Kurban Bayramı Kredisi Özellikleri Nelerdir?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

QNB Finansbank kurban bayramı kredisi ile karşımızda. Yeni dönemin kurban bayramı olması nedeniyle bankaların gündeme hızlı bir giriş yaptığı şu günlerde, yaklaşan kurban bayramı için birçok farklı kredi fırsatı bulunuyor. Her bayram masraflıdır ancak kurban bayramının masrafı diğer bayramlara göre çok daha fazladır. Kurban bayramı kredisi arayanlar için kredi notu fırsatı olmadan uygun kredi faizi sunan QNB Finansbank, iddia ediyoruz ki günümüzün en iyi bayram kredilerinden birini veriyor. Bu krediden faydalanmak için internet veya mobil şubeyi kullanmanızı önermiyoruz. Bu krediden direkt olarak yararlanmak için resmi internet sitesini kullanabilir, herhangi bir QNB Finansbank şubesine gidebilir son olarak da 0850 222 0 900 numarasını arayarak bayram kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu aramada ekstra bir ücret uygulaması bulunmamaktadır. Dilerseniz QNB Finansbank tarafından sunulan bu eşsiz bayram kredisinin detaylarına daha yakından bakalım.

QNB Finansbank Kurban Bayramı Kredisi Faiz Oranları

QNB Finansbank kurban bayramı kredi özellikleri ile diğer birçok bankanın önünde yer almaktadır. Bu kredinin ayrıntılı özellikleri şu şekildedir:

 • Kredi bünyesinde en az 3 ay süreyle vade (taksit) talep edilebilmektedir.
 • Kredi bünyesinde yasal sınırlara bağlı olarak en fazla 48 ay vade kabul edilir.
 • Eğer internet sitesi üzerinden başvuru yapacaksanız gerekli bilgiler ve şartlar şu şekildedir:
  • TC kimlik numarası
  • Doğum tarihi
  • Bankada varsa kayıtlı telefon numarası
  • QNB Finansbank sitesi üzerinden yapılan başvurularda maksimum 35.000 TL tutarında kredi verilmektedir.
 • Kredi bünyesinde %1,79 sabit faiz uygulaması bulunmaktadır.

Yukarıda görüldüğü üzere hemen herkese hitap eden bir kredi olarak karşımıza çıkan Finansbank bayram kredisi, yüksek kredi notuna sahip olanlar için uygun değildir. Kredi notu 1700 puan ve üstünde olan kişilerin diğer banka alternatiflerini değerlendirmelerini öneriyoruz. Bu sayede daha çıkarlı bir sonuç elde edebilir, en uygun bayram kredisine ulaşabilirsiniz. Bankalar kredi notu yüksek olan müşterilere daha uygun bayram kredisi vermek istemektedir. Finansbank tarafından sunulan bu kredi de kredi notu faizi değiştirebilir ancak uçurum olmayacaktır. Ortalama bir birey %1,79 üzerinden işlem görebilir.

En Uygun Kurban Bayramı Kredisi Finansbank’ta Mı?

En uygun bayram kredisi arayanlar için Finansbank tarafından sunulan bu kredinin ortalama bir veriye sahip olduğu bilgisini paylaşalım. Bu kredinin daha ilerisinde olan bayram ve ihtiyaç kredileri de bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse, kredi notunuz yüksekse Garanti Bankası bünyesinde sunulan kredilerden faydalanmayı tercih edebilirsiniz. Uygun bayram kredisi arayıp, aynı zamanda Akbank bünyesinden de maaş alanlar için çok büyük fırsatlarda bulunmaktadır. Kısacası tek bir kaynakla sınırlı kalmayın ve sitemizde ki diğer kredi özelliklerine de göz atın.

- Bir önceki yazımız olan Denizbank Cep Telefonu Kredisi Nasıl alınır? başlıklı makalemizde cep telefonu kredi başvurusu, Denizbank cep telefonu kredi başvuru ve Denizbank şubesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri

İçindekiler1 Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri1.1 Kredi Kartını Nakde Çevirme 20191.2 Kredi Kartını Nakde Çeviren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir