«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. QNB Finansbank İnternet Bankacılığı ve Hizmetleri

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı ve Hizmetleri

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı ve Hizmetleri

Teknoloji gelişiyor. Gelişiyor ve insan hayatının her alanında etkili olmaya devam ediyor. İnsanların gelişen teknoloji ile birlikte sunduğu kolaylıklar ile hayatını değiştiren bir yenilik var; bankacılık. Bankacılık sektöründe de gelişen teknoloji ile her geçen zaman diliminde yeni bir hizmet yeni bir kolaylık ortaya çıkıyor.  Size gelişen teknolojiye ayak uyduran modern ve çağdaş bir bankadan bahsedecek olursak o da QNB Finansbank’tır. Geliştirdikleri ağı sayesinde, modern bankacılık anlayışına göre tüm işlemleri yapabilirsiniz.

 Yirmi dokuz yılın getirdiği uzmanlık ve tecrübenin ev adresi. Türkiye’nin ilk halka açılan özel sektör bankasıdır Finansbank. Daha önce de söylediğimiz gibi bankacılık sektöründe sürekli yenilenen ve yeni hizmetler sunmak için gelişen teknoloji ile ilerleyen modern ve çağdaş bir banka. Bankacılık alanında bir nevi devrim olan bir konuda ise üstün hizmetleri ile adından söz ettiriyor Finansbank. İnternet bankacılığı. Çağımızda güçlü ve modern bir banka olduğunu göstermenin bir diğer yolu olarak karşımıza çıkıyor. Ve Finansbank müşteri memnuniyeti ve güvenlik konusunda gayet başarılı internet şubesi ile en modern ve güçlü bankalardan biri olduğunu gözler önüne seriyor. Peki, internet bankacılığı nedir ve avantajları nelerdir? Bu sorularınızın cevabı bizdedir.

Finansbank İnternet Bankacılığı

Çağın gerekliliklerini uygulayarak yenilenme ve modernleşme konusunda ülkesinde öncü olan Finansbank, İnternet bankacılığında da öncü olmuş ve günümüzün en iyi ve kaliteli hizmetini yapmaktadır. Finansbank internet bankacılığı size kolaylık sağlaması amacı ile geliştirilmiştir. Şubemizi ziyaret etmeksizin yapmanız gereken birçok işlemi artık evinizdeki cep telefonlarınızdan, bilgisayarlarınızdan, tabletlerinizden kısacası İnternete girebilen her türlü cihazınızdan halletme kolaylığı sağlar. Üstelik işlemleriniz için kimi çağrı merkezleri gibi dakikalarca beklemenize gerek kalmaz. Saniyeler içinde işleminizi halleder ve rahat edersiniz. Ayrıca şubeleri ziyaret ettiğinizde ve işlemlerinizi bu şeklide gerçekleştirdiğinizde belli bir miktar ücret ödemeniz gerekir Finansbank internet bankacılığında ise böyle bir durum katiyen söz konusu olmayacaktır. İnternet üzerinden yapılan işlemler için sizden herhangi bir ücret talep edilmez.

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı ve Hizmetleri
Finansbank internet bankacılığı

Teknoloji gelişti demiştik. Teknolojinin geliştiği tek alan bankacılık değil. Gelişen teknoloji hırsızlara ve dolandırıcılara da bazı konularda büyük kolaylık sağlıyor. Lakin müşteri memnuniyeti ve güvenliği kendine hedef edinmiş Finansbank internet bankacılığı aldığı üstün önlemler ile bilgilerinizin ele geçirilmesine asla müsaade etmeyecektir. Lakin lisanslı siteden işlem yaptığınıza emin olun diğer siteler sizin için zararlı olabilir. Lisanslı sitelerden işlem yaptığınız sürece güvenli, kaliteli ve cebinize bayram ettirecek şekilde işlem yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Finansbank İnternet Şubesi İşlemleri

Bilgi almak haricinde internetten işlemlerinizi yapabileceğiniz bir portal daha var. Finansbank İnternet şubesi internet şubemizden bakiye sorgulama işlemlerinizi, EFT, havale ve virman gibi para aktarım işlemlerinizi, kredi kartı taksit ödemelerinizi borç ödemelerinizi, kredi kartı taksit ödemelerinizi, hesap işlemlerinizi, döviz alım satım işlemlerinizi, fon alım satım işlemlerinizi, fatura ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca yepyeni bir hizmet ile kredi de çekebilirsiniz. Hem de en ufak bir ücret dahi ödemeden. İnternet şubesine girmek için Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı ya da müşteri numaranızı ve finans şifre adı verilen şifrenizi girerek halledebilirsiniz. Finans şifreniz yok mu hemen bir Finansbank İnternet şubesine girin işlem yapacağınız yolu seçin ve şifrenizi edinip işlemlerinizin tadını çıkarın. İnternet işlemlerinizi hem bireysel hem de KOBİ olarak halledebilirsiniz. Güvenlik için aska endişe etmeyin bankamızın almış olduğu yüksek güvenlik önlemleri ile lisanslı siteler aracılığı ile güvenli, hızlı ve işlem ücreti ödemeden işlemlerinizi halledebilirsiniz. Finansbank İnternet şubesi size her zaman bit tık yakında güvenli ve hızlı işlemler için beklemektedir.

 

- Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde bonus kredi kartı ve garanti kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *