Ana sayfa / KREDİLER / PTT’DEN EMEKLİ MAAŞINI ALANLARA İNANILMAZ KREDİ FIRSATLARI

PTT’DEN EMEKLİ MAAŞINI ALANLARA İNANILMAZ KREDİ FIRSATLARI

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

PTT’DEN EMEKLİ MAAŞINI ALANLARA İNANILMAZ KREDİ FIRSATLARI

PTT İLE ANLAŞMASI OLAN BANKALARDAN CAZİP KREDİ FIRSATLARI

PTT’den emekli maaşı alanlar, anlaşmalı bankaların kredi ürünlerinden faydalanabiliyor. Bankalar bu konuda emeklilere diğer müşterilerinden daha fazla özen gösteriyorlar. İstediğiniz anlaşmalı bankanın kredi ürünü seçip, PTT’den ayrılmadan formunuzu dolduruyorsunuz. Bankalar başvurunuzu değerlendiriyor, krediniz onaylanırsa hemen kullanıyorsunuz. Bu alanda hizmet veren bankalar arasındaki rekabet sebebiyle, emekli maaşı alanlara inanılmaz kredi fırsatları sunuluyor.

 

PTT’DEN EMEKLİYE ÖZEL TEB JET KREDİ

PTT’den TEB Jet Kredi

Sadece nüfus cüzdanınızla TEB Jet krediye, PTT’den başvurabilirsiniz.

1.000 TL ile 30 bin TL arasına kredi miktarını, üç ay ile 36 ay vadeler halinde ödeyebilirsiniz. TEB emeklilerimizden Kredi Tahsis ücreti almıyor. Krediye başvuracak emeklinin 70 yaşı aşmaması gerekiyor.

 

INGBANK’TAN KREDİ POSTAM

INGBANK’tan Kredi Postam

INGBANK‘ın bu ürününe, diğer PTT anlaşmalı bankalarda olduğu gibi PTT’den başvurabiliyorsunuz. Geri ödemeyide yine PTT’den yapabiliyorsunuz. INGBANK Kredi Postam kredi seçeneğinin en önemli özelliği 45 bin TL’ye kadar kredi çekip 48 aya kadar vadelerle geri ödemenizi yapabiliyorsunuz….

PTT’DEN MAAŞ ALAN EMEKLİLERE VAKIF KREDİ

PTT’den Vakıf Kredi

VakıfBank maaşını PTT’den alanlara özel hazırladığı bu kredi ürününde diğer bankalara göre daha düşük kredi limiti belirlemiş. En fazla 20 bin TL kredi çekebiliyorsunuz. Vadelerde 36 ay. Fakat yaş sınırını diğer bankalardan daha yüksek belirlemiş, kredi kullanım yaşı 80. Yani yaş 70 iş bitmemiş.

 

DENİZBANK’TAN HER DERDE DEVA PTT KREDİSİ

DenizBank Her Derde Deva

DenizBank‘ta yaş 70 iş bitmemiş diyen bankalardan. Kredi çekmek için yaş sınır 80. Diğer bankalarda olduğu gibi DenizBank‘ta Kredi Tahsis Ücreti almıyor. 36 bin TL krediyi 48 ay vade ile kullanımınıza sunuyor.

 

ODEABANK PTT KREDİSİ

Odeabank PTT Kredisi

OdeaBank, 50 bin TL kredi limiti ve 48 ay vade seçeneği sunuyor. Geri ödemeleri PTT şubesinden ücretsiz yapabiliyorsunuz. Kredi başvurularında hayat sigortası yaptırıyor.

 

AKTİFBANK KEFİLSİZ ŞARTSIZ PTT KREDİSİ

AktifBank PTT Kredisi

​AktifBank, emeklilere “Kefisiz Şarsız PTT Kredisi” veriyor. Acil nakit ihtiyaçlarınız için PTT’de başvurup PTT’de ödeyin. 50 bin TL kredi limiti sunan AktifBank, 48 aya kadar vade ile geri ödemenize imkan sunuyor.

- Bir önceki yazımız olan ODEABANK'TAN İDDİALI KREDİLER başlıklı makalemizde Bank Audi SAL, Odeabank ve Odeabank krediler hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri

İçindekiler1 Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri1.1 Kredi Kartını Nakde Çevirme 20191.2 Kredi Kartını Nakde Çeviren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir