«
 1. Ana sayfa
 2. EKONOMİ
 3. Online Tanzim Satışları Başlıyor!

Online Tanzim Satışları Başlıyor!

Online Tanzim Satışları Başlıyor!

Başlıyor!

Ulaştırma ve altyapı bakanı Mehmet Cahit Turhan, online tanzim satışlarının başlayacağını duyurdu. Bakan, “Sebze ve meyve de tanzim satış uygulamasını, Türkiye’nin milli pazaryeri platformu www.epttavm.com da başlatıyoruz.” Dedi.

Bakan Turhan,” Sebze ve meyve fiyatlarının ciddi yükselişiyle enflasyona topyekün mücadele kapmasında vatandaşlarımıza ekonomik katkıda bulunmak amacıyla tanzim satışlarını yakın zamanda www.epttavm.com’da başlatıyoruz” cümlelerini kullandı.Yeni başlatılan tanzim satış noktaları ile birlikte yükselişe geçen market sebze meyve fiyatları ciddi düşüşe geçti. Tanzim noktaları ile aynı fiyatları bulmuş durumda olan marketler görüldü.34 ilçede 50 noktada başlayan bu proje halkın ilgisini çekmiş durumda.

Online Tanzim Satışları Başlıyor!

Bir yandan başka gelen güzel haber ise bu noktalara ulaşamayan ve uzun kuyruklarda zaman kaybetmeden ucuza satın almak isteyen vatandaşlar için geldi. Online tanzim satışları ptt kargo tarafından halka hizmet sunacak. Tarım ve orman bakanlığımızın desteği ve PTT AŞ güvencesiyle başlatılan bu proje kapsamında tarım ürünlerinin vatandaşlarımıza ulaşması sürecinde yaşanan aracı hizmet ücretlerini ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Vatandaşların uzun kuyruklarda bekleyip zaman kaybı yaşamaması ve uygun şartlarda ucuz olarak meyve sebze alabilmesi için www.epttavm.com güvenli bir şekilde halka hizmet sunuyor. Bakan Turhan,”Tüm satılan ürünler PTT kargo ve Lojistik aracılığıyla vatandaşlara ulaştırılacaktır. Halkımızın yararına olmasını hedeflediğimiz bu proje için çalışmamızı Tarım ve Orman Bakanlığı ile birlikte süratle sürdüyoruz”dedi.

Uygulama 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerli olacak.Kargo ücreti aldığınız kilo bazında siparişe göre doğru orantıda değişim gösterecek. Üye olan her bir kullanıcının her ürün için 3’er kilogram hakkı olduğunu da söyleyelim.

 

www.epttavm.com üzerinden alışveriş yapmak için siteye üye olmanız gerekiyor. Sitedeki üye ol kısmından gerekli bilgileri girerek üye olabilirsiniz. Mail adresinize gelen mesajı onaylayıp işlemi tamamlayabilirsiniz. Vatandaşların bir anda gelen yoğun ilgisi ile siteye ani yüklenme sonucu siteye kısa bir süre erişim sağlanamadı. Halkın ilgisini çektiği gözle görülür derecede olan E-tanzim ürünlerine https://epttavm.com/kampanyalar/turkiyekazanacak/turkiye-kazanacak linki üzerinden ulaşabilirsiniz.
Yukarıdaki link ile girdiğiniz sitede alışveriş yapabilmeniz için önünüze çıkan listeden ürünlerinizi sepete atmanız gerekiyor. Sepete attıktan sonra “satın al” butonuna basarak sepetinize gidebilirsiniz. Ürünlerinizi satın almak için gerekli adres ve kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra siparişinizi vermiş oluyorsunuz.

 

E-tanzim fiyatları nasıl olacak?Online Tanzim Satışları Başlıyor!

 

 1. Soğan 2₺
 2. Patates 2₺
 3. Maydanoz 2.25₺
 4. Havuç 2.50₺
 5. Ispanak 4₺
 6. Salatalık4₺
 7. Patlıcan 4.5₺
 8. Biber 6₺

- Bir önceki yazımız olan 2019 Yılında En Yüksek Faiz Veren Bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *