Ana sayfa / BANKACILIK / Odeabank Müşteri Hizmetleri 444 8 444

Odeabank Müşteri Hizmetleri 444 8 444

İçindekiler

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kurulduğu günden bu yana etkin bankacılık anlayışı ile milyonların sevgilisi olan Odeabank, müşteri hizmetleri ile  müşterilerine aralıksız destek sağlamaktadır. Odebank müşterileri bankacılık işlemleri ve yardım almak istediği konular için 24 saat Odeabank müşteri hizmetleri hattından yararlanabilir. Odeabank müşteri hizmet numaralarını bu metinde sizlerle paylaşırken ayrıca destek alabileceğiniz işlemler hakkında da sizlere yardımcı olacağız. Türkiye’de birçok kişinin ilgi duyduğu ve tercih ettiği bankalardan biri olan Odeabank müşteri hizmet hattıyla yardım almak istediğiniz her şey için sizlere gereken yardım desteğini sağlayacaktır. Şimdi Odeabank müşteri hizmetlerinin iletilşim hattından ve müşteri hizmetlerinde sizlere ne gibi destekler sağlandığından bir bahsedelim.

Müşteri Hizmetleri Odeabank

Odeabank, müşterileri için kesintisiz bir iletişim hattı oluşturarak müşterilerinin 7/24 destek alabilmeleri için Odebank müşteri hizmetleri destek hattını oluşturmuştur. Bu destek hattında Odeabank müşterilerinin destek alabileceği birçok hizmet var. Odebank müşterileri İşlemlerini müşteri hizmetleri yolu ile tamamlayabilmelerinin yanında öğrenmek ve bilgi almak istedikleri her şey için 444 8 444 numaralı hattan destek alabilirler. 444 8 444 numarası sizi dünyanın her yerinden Odeabank müşteri hizmetleri hattına ulaştırmayı sağlayan bir iletişim numarasıdır. Odeabank müşteri hizmetlerinin ayrıca 0850 222 8444 numaralı çağrı hattı da bulunmaktadır.  Bankacılık işlemleriniz ve bilgi işlemleriniz için mükemmel bir destek hattı oluşturan Odeabank bu yönüyle hizmetlerini çağrı merkezi ile güçlendirmiş diyebiliriz. Gelelim Odeabank Müşterilerinin hizmet alabilecekleri işlemlere. 444 8 444 numaralı hattan yada 0850 222 8444 numaralı hattan aşağıdaki işlemler için yardım sağlayabilirsiniz. İşte o işlem ve limitler ;

Odeabank müşteri hizmetleri
Odeabank müşteri hizmetleri

Odeabank Müşteri Hizmetleri Destek

  • Havale İşlemi :   24 Saat İşlem : 1 – 200.000 TL
  • EFT İşlemi :  09 : 00 – 17 : 00 İşlem :  1 – 200.000 TL
  • SWIFT Girişi : 24 Saat   İşlem :  10 – 100.000 TL
  • Vadeli Hesap Açılışı : 24 Saat işlem : 1000 – 10.000.000 TL
  • Gecelik Vadeli Açılışı : 24 Saat İşlem : 08.00 – 15.00 İşlem : 25.000 – 1.000.000 TL
  • Vadeli Hesap Kapama : 24 Saat İşlem : 0 – 1.000.000 TL
  • Döviz Alış-Satış : 24 Saat İşlem : 1 – 200.000

Gördüğünüz gibi Odeabank müşteri hizmetleri hattından yapabileceğiniz işlem ve limitlerini sizinle paylaştık bu işlem ve limitlerini baz alarak bütün işlemlerinizi Odeabank müşteri hizmetleri vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz. 444 8 444 numaralı hattan ve 0850 222 8444 numaralı hatlarından Odeabank müşteri hizmetleri ile ister döviz alış-satışı ister eft ister Vadeli hesap açılışı yapın belirtilen işlemlerin tümünü sizlere belirtilen saatlerde sağlayan Odeabank müşteri hizmetleri oluşturduğu müşteri hizmet destek hattı ile bütün işlemleri bir telefon kadar size yakınlaştırmış. Müşteri hizmet hattında ayrıca bilgilerinizin doğruluğu istenmekte ve müşteri siz iseniz güvenliğiniz için sizi teyit amaçlı güvenlik soruları da sorulmaktadır. Odeabank müşteri hizmetleri sisteminde müşterilerinin mağduriyet yaşamalarına engel olmak için güvenlik duvarı oluşturmaktadır. Eğer siz de Odeabank müşteri hizmetlerinden yararlanıyorsanız müşteri için hazırlanan güvenlik duvarı soruları ile karşılaşabilirsiniz.

Banka işlemlerinden yararlanmak isteyenler için sadece banka müşterilerine işlem hakkı tanınır ve güvenlik amacı ile teyit edici sorular sorulur. Odeabank müşteri hizmetleri numaralarını ve destek hattında sizlere sağlanan işlemlerden bahsettik. Eğer siz de Odeabank müşterisi iseniz belirttiğimiz işlemlerden belirttiğimiz saat aralıklarında faydalanabileceğinizi unutmayın. Odeabank çağrı hattı numaralarını girdikten sonra işlem yapmak istediğiniz alanla ilgili tuşlamalarda bulununuz. Odeabank müşteri hizmetleri destek hattı ile işlemlerinizde size kolaylık sağlayacaktır.

 

- Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde bonus kredi kartı ve garanti kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

Ziraat Banka Kartı

Bankalar Hesap İşletim Ücreti Alabilir mi?

İçindekiler1 Bankalar Hesap İşletim Ücreti Alabilir mi?1.1 ​​​​​​Hesap İşletim Ücreti Nedir?1.2 Hesap İşletim Ücretinin Alınmadığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir