Ana sayfa / KREDİLER / Maaşını İş Bankasından Alana Bayram Kredisi Kampanyası!

Maaşını İş Bankasından Alana Bayram Kredisi Kampanyası!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Maaşını İş Bankasından alana Bayram kredisi kampanyası geçtiğimiz günlerde tekrar ekonomi gündemine geldi. Yaklaşan bayram ile birlikte artan telaş nedeniyle bankalar hemen kredi sağlamak için hazırlıklara başladı. Bunun üzerine İş Bankası çalışanlarına ek olarak sağlanan bir kredi daha gündeme geldi. Herhangi bir yerde çalışan ve maaşını İş Bankası bünyesinden alan hemen herkese özel faiz oranlarıyla Bayram kredisi verilecek. Yaklaşan Kurban bayramında kullanılması üzere verilen bu kredi, herhangi bir harcama sınırı barındırmıyor. Genel şartları itibariyle tam olarak bir ihtiyaç kredisi hükmünde olan bu ekonomik destek, belli bir süre içerisinde geçerli. 4 Ekim 2018 tarihine kadar bu geleneksel maaşlı çalışan bayram kredisine başvuru yapabilirsiniz. Kısacası bayramdan sonra sizi yoracak olan masraflar için bile bu krediden faydalanabilirsiniz. Maaş alana bayram kredisi müjdesi hakkında sizlere daha detaylı bilgi vermek istiyoruz.

Maaşını İş Bankasından Alana Bayram Kredisi Kampanyası Özellikleri ve Faiz Oranları

İş Bankası maaşlı olan müşterilerine özel olarak birçok farklı kampanya barındırıyor. Ziraat Bankası bünyesinde de aynı kampanya koşullarına benzer krediler bulunduğunu belirtelim. Memur olanların da bu ve benzeri kampanyalara Ziraat Bankası üzerinden ulaşmaları mümkündür. İş Bankası maaşı alana bayram kredisi özelliklerini şimdi verip, sonrasında rakipler ile karşılaştırmasını yapalım. İşte İş Bankası maaşlı çalışanın bayram kredisi özellikleri:

 • Kredi faiz oranı %1,89 ile %1,94 aralığında olacak şekilde sunulmaktadır.
 • 48 aya kadar vade seçeneğiniz bulunmaktadır.
 • En az 3 aylık vade seçeneği sunulmaktadır.
 • %1,89 faizli kredi kullanmak için şartlar şunlardır:
  • Kredi notunun 1.600 ve üstü olması, (En üst kredi notu 1900’dür.)
  • 36 aydan fazla vade seçimi yapılması gerekir.
 • Kredi tutarının binde beşi oranında tahsis ücreti bulunmaktadır.

Bu kredi diğer bayram kredileri incelendiğinde ortalama bir yerde durmaktadır. Kredi notu yüksek olana bayram kredisi önerisi olarak İş Bankası olanaklarını verebiliriz. Maaşınızı İş Bankası bünyesinden alıyorsanız ve kredi notunuz da yüksekse bu krediden kesinlikle faydalanabilirsiniz. Ancak diğer türlü de yine kötü bir kredi olmadığını belirtelim.

İş Bankasından Maaş Alanlara Özel Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası kurban bayramı kredisi olarak da adlandırabileceğimiz bu eşsiz krediye temel olarak İş Bankası şubeleri üzerinden başvuru yapmanız mümkündür. Ayrıca ATM cihazları üzerinde ki başvuru menüsünden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Diğer başvuru yöntemleri ise şu şekildedir:

 • 0850 724 0 724 numarasını arayarak,
 • İş Bankası internet şubeyi kullanarak,
 • İş Bankası mobil şubeyi kullanarak,
 • “NAKİT, Kimlik No, Kredi Miktarı, Aylık Gelir(maaş)” şeklinde bir SMS oluşturup, 4402’ye göndermeniz durumunda da başvuru yapabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Denizbank Cep Telefonu Kredisi Nasıl alınır? başlıklı makalemizde cep telefonu kredi başvurusu, Denizbank cep telefonu kredi başvuru ve Denizbank şubesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri

İçindekiler1 Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri1.1 Kredi Kartını Nakde Çevirme 20191.2 Kredi Kartını Nakde Çeviren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir