«
 1. Ana sayfa
 2. Bankacılık
 3. KrediGO Uygulaması Nedir?

KrediGO Uygulaması Nedir?

KrediGO Uygulaması Nedir?

QNB Finansbank ayrıcalığıyla oluşturulmuş özel kredi uygulaması olan KrediGO, müşterilerin ihtiyaçlarını hızlı şekilde cevaplamaya yönelik olarak işlem gerçekleştirme avantajını beraberinde getirmektedir. Mobil uygulama şeklinde sunuluyor olmasıyla beraber, ihtiyaç kredilerinden hem hızlı hem de kolaylıkla yararlanabilmeye olanak sağlar. , tüm akıllı telefon platformları üzerinde kullanılabilecek şekilde geliştirilmiştir. Android, Windows ve iOS platformlarından kullanılabilmeye uygun olması ile birlikte pek çok avantajı da getirmektedir. KrediGO ile başvuru işlemlerini gerçekleştirmek isteyenlerin uygulamayı akıllı telefonlarına indirmeleri gereklidir. Bireylere özel olarak hesap oluşturma yolu, indirme işlemini takip eden süreçte gerçekleştirilmelidir. Belirtilen adımların kullanılması ile birlikte KrediGO üzerinden işlem yapılabilmektedir.

KrediGO Kimler Tarafından Kullanabilir?

Akıllı telefonlara özel olarak geliştirilen KrediGO uygulaması herkes tarafından kullanılabilir durumdadır. QNB Finansbank müşterilerinin hızlı ve avantajlı işlem yapabilmelerinde ön plana çıkan bir uygulama olması sebebiyle özellikle banka müşterileri tarafından tercih edilebilir. Pratik ve hızlı şekilde işlemlerin gerçekleştirilebilmesi özelliğini beraberinde getiriyor olması sayesinde, kredi çekme işlemi onay sürecinin hızlı şekilde tamamlanmasında etkilidir. KrediGO ile gerçekleştirilen taleplerin onay alması durumunda, QNB Finansbank şubelerine giderek kredi alınabilir. Şubelerde gerçekleştirilecek işlemler sayesinde elden veya banka hesaplarına olacak şekilde transfer yapılması sağlanabilmektedir.

  ve Avantajları Neler?

Bankacılık sektörü içerisinde yenilikçi bir uygulama olduğu gibi bir ilk olarak da kabul edilen KrediGO uygulaması, kredi için müşterilere pek çok avantajı beraberinde getirmektedir.

 1. Hızlı işlem avantajı sunar.
 2. Form doldurmada vakit kaybını engelleyerek bulunulan her yerden kredi başvurusu yapabilmeyi sağlar.
 3. İhtiyaç kredileri için farklı seçeneklerin görülmesinde avantajlıdır.
 4. Kredi başvurusu yapan fakat ret yiyenler için, kredi çekilebilme durumuna gelindiği zaman içerisinde bilgilendirme sağlanarak; kredi notunun ve alınabilecek olan kredi miktarı bilgilendirilmesi yapılır.
 5. Kredi başvurusu aşamasında ek belgeler istenmez.
 6. KrediGO üzerinde faiz oranları, kredi notuna bağlı olarak oluşturulduğu gibi bireysel olarak farklı seviyelerde kredi alabilme seçeneği mevcuttur.
 7. Tüm kredi başvuruları kolaylıkla öğrenilebilir.
 8. Alınan kredilerin geri ödemeleri ve borç miktarının takip edilebilmesi KrediGO üzerinden sağlanabilir.
 9. Her kredi bireylere özel şartlarda şekillendirilir.

- Bir önceki yazımız olan Kredi Borcumu Ödeyemiyorum başlıklı makalemizde kredi borcumu ödeyemiyorum icra gelir mi, Kredi Borcunu Ödeyemeyenler Ne Yapmalı ve ödemezsem ne olur hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *