«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Kredi Kartı Başvurusu Ziraat

Kredi Kartı Başvurusu Ziraat

Kredi Kartı Başvurusu Ziraat

Günümüzde hem alışveriş hem de nakit ihtiyacını karşılayabilmek için yaygın olarak kullanılan ürünler arasında kredi kartları ilk sıralarda yer almaktadır. Her kullanıcının cebinde en az 2 tane olan bu kartlar bankalar tarafından farklı avantajlar da sunmaktadır. Bu nedenle de kişiler farklı bankaların kredi kartlarını tercih etmektedir. Ziraat Bankası ise yine çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Kredi kartı başvurusu Ziraat internet bankacılığı, mobil bankacılık, müşteri hizmetleri ya da şubeler aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir. Kullanıcıların Ziraat Bankası’ndan kredi kartı başvurusu yapabilmeleri için gerekli olan kanallar aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

İnternet Aracılığı ile Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Bankası internet bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir. Bunu yapabilmek için ise kullanıcıların öncelikli olarak internet bankacılığına giriş yapması ve sonrasında kredi kartı başvuru alanına gelmesi gerekmektedir. Burada TC kimlik numarası kayıtlı olan kişiler anında başvuru yapabilmekte ve yanıtlarını da hemen alabilmektedir. Sistemin en büyük avantajı ise olumlu ya da olumsuz olan yanıtların anında verilebiliyor olmasıdır.

Mobil Bankacılık Aracılığı ile Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı başvurusu Ziraat Bankası mobil bankacılık sistemi aracılığı ile de sağlanabilmektedir. Kullanıcılar Ziraat Bankası’na ait herhangi bir ürün kullanıyorlar ise yapmaları gereken şey mobil bankacılık sisteminden başvuru gerçekleştirmektir. Mobil bankacılık aracılığı ile yapılan başvuruların cevapları anlık olarak gerçekleştirilmektedir. Bu sayede kullanıcılar hızlı bir şekilde kart başvurularının sonucunun olumlu mu yoksa olumsuz mu olduğunu da öğrenebilmektedir.

Şubeler Aracılığı ile Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası’ndan kredi kartı almak isteyen kişiler son olarak şubeler aracılığı ile de kart başvurusu yapabilmektedir. Bunun için ise kullanıcıların Ziraat Bankası şubelerinden birine kimlikleri ile başvurmaları yeterli olmaktadır. Kimlikler ile yapılan başvurularda mobil bankacılık sözleşmesi kişilere imzalatılmakta ve başvuru girişleri sağlanmaktadır. En fazla 1 hafta içinde de kişilere olumlu ya da olumsuz olan başvuru sonucuna dair bir dönüş gerçekleştirilmektedir. Kullanıcıların kart başvurusu sonucu olumlu ise kartlar basılmakta ve 15 gün içinde müşterilerin adreslerine gönderilmektedir.

- Bir önceki yazımız olan Fibabanka Krediden Cayma Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Fibabanka Dosya Masrafları, Fibabanka Kredi İptali ve Krediden Kaç Gün İçinde Vazgeçebilirim? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *