«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Kredi Kartı Başvurusu Finansbank

Kredi Kartı Başvurusu Finansbank

Kredi Kartı Başvurusu Finansbank

Kredi kartları günümüzde pek çok kişi tarafından hem alışveriş hem de nakit ihtiyacı için kullanılmaktadır. Kredi kartı kullanımı gerçekleştirmek isteyen kişiler ise hangi bankaya başvuracağını ve hangi bankadan kredi kartı kullanacağını karar verememektedir. Finansbank ise yine pek çok kişinin yaygın olarak tercih ettiği bankalar arasında yer almaktadır. Kredi kartı başvurusu Finansbank aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir. Kişiler banka sicillerine uygun olan kredi kartlarını bu banka vasıtasıyla kullanabilmektedir. Kredi kartı başvurusu diğer bankalarda olduğu gibi Finansbank’ta da aynı şekilde işlemektedir. Kişiler başvurularını şubelerden, internet bankacılığından, mobil bankacılıktan ya da satış temsilcilerinden gerçekleştirebilmektedir. Finansbank aracılığı ile kredi kartı başvurusu yapmak için gerekli olan kanallar aşağıda yer almaktadır.

Kredi kartı başvurusu Finansbank müşteri hizmetleri aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir. Kişilerin Finansbank müşteri hizmetlerini araması, TC kimlik numarasını belirtilmesi ve sonrasında da kredi kartı başvurusu yapmak istediğini söylemesi yeterli olmaktadır. Müşteri hizmetleri yetkilileri kredi kartı başvurusu için gerekli talepleri oluşturmakta ve kişilere sistem tarafından yaklaşık 3 gün içinde yanıt gelmektedir.

Kredi kartı başvurusu Finansbank internet bankacılığı aracılığı ile de sağlanabilmektedir. Kullanıcılar Finansbank internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra kredi kartı başvurusu menüsüne tıklamakta ve buradan kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilmektedir. İnternet bankacılığında zaten kişinin TC kimlik numarası kayıtlı olduğu için hızlı bir şekilde başvuru işlemi tamamlanmakta ve kullanıcılara anlık mesaj gönderimi sağlanmaktadır. Bu sayede kişiler kredi kartı kullanıp kullanmayacağını anlık olarak da görebilmektedir.

Kredi kartı başvurusu Finansbank müşteri temsilcileri tarafından da sağlanabilmektedir. Bunun için kişilerin herhangi bir Finansbank şubesine gitmesi ve bankacılık sözleşmesini doldurması yeterli olmaktadır. Kimlik fotokopisi ile birlikte gerçekleştirilen bu başvuruların sonuçları ise kişilere en fazla bir hafta içerisinde kısa mesaj ya da e posta yolu ile gönderilmektedir. Başvuru sonucu olumlu olan kredi kartları ise basımı gerçekleştirildikten 15 gün sonra belirtilen adreslere gönderilmektedir. Finansbank müşteri temsilcileri olumlu sonuç alan müşterilere anlık kart da verebilmektedir.

- Bir önceki yazımız olan Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi başlıklı makalemizde Şekerbank hasat kart kredi başvurusu, Şekerbank hasat kart kullanıcıları ve Şekerbank Hasat Kartı Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *