«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. KREDİ ÇEK ÜÇ AY SONRA ÖDE!

KREDİ ÇEK ÜÇ AY SONRA ÖDE!

KREDİ ÇEK ÜÇ AY SONRA ÖDE!

!

Vatandaşın maddi durumu ortada. Zor hayat şartları gelir gider dengesini alt üst ediyor. Eskiden mal sahibi olmak için kredi çekerken şimdilerde açığı kapatmak için kredi çekiyoruz. Hatta krediyi kapatmak için kredi çekiyoruz. Hal böyle olunca; bankalarda, oluşan bu talebe karşılık yeni çözümler oluşturuyor. “ Kredi Çek Üç ay Sonra Öde “ bu çözümlerden biri. Bu olumsuz durumlara düşmemeniz dileğiyle daha olumlu seçenekleri düşünelim.

Hemen toplu paraya ihtiyacınız var, fakat taksit ödemekte zorlanıyorsunuz.

  • Yakında bitecek krediniz mi var?
  • Birkaç ay sonra zam mı alacaksınız?
  • Maaşınızdan yıl sonu vergi kesintileri oldu. Kesintilerin bitmesini mi bekliyorsunuz?

Buna benzer sebeplerden doğan ihtiyaçlara karşılık. Kredi parasını kullanıp, ödemeye birkaç ay sonra başlamak mantıklı. Öncelikle belirtmek gerekirse, kredi çektiğiniz bütün bankalar, ödeme erteleme konusunda size yardım edeceklerdir. Bunun için kredi notunuzun iyi olması yeterli. Bizim yazımızda bahsedeceğimiz bankalar, ertelemeli kredi konusunda özel ürünler sunmuş. Bu kredilerin olumsuz tarafı, maliyetinin bir miktar fazla olması.

KREDİ ÇEK ÜÇ AY SONRA ÖDE!
QNB Finansbank

Finansbank çok uygun taksit imkanları ve faiz oranları ile 3 ay ödemesiz kredi veriyor. Bunun için TC kimlik numaranızı SMS ile 5030’ a göndermeniz yeterli. Yüzde 1,28’ den başlayan faiz oranları ile üç ay ertelemeli 48 ay vadeli krediniz hazır. QNB FİNANSBANK linkine girip detayları inceleyebilirsiniz.

 

KREDİ ÇEK ÜÇ AY SONRA ÖDE!
Akbank İhtiyaç Kredileri

www.akbank.com adresine girerek, yüzde 1,29 faizle ve 48 ay vadeli kredinize başvurabilirsiniz. Ödemeler tabii ki üç ay sonra başlayacak.

 

KREDİ ÇEK ÜÇ AY SONRA ÖDE!
Vakıfbank Kamuya Özel Yaz Kredisi

Vakıfbank ise Kamuya özel yaz kredisi kampanyası ile üç ay ertelemeli kredi kullandıran bankalardan biri. Krediden faydalanmak için Kamu kuruluşlarında memur ya da kadrolu işçi olmanız gerekmektedir. Vakıfbank, yüzde 1,16′ dan başlayan cazip kredi imkanları sunuyor. Kredi çek üç ay sonra öde sloganına en uygun kredi Vakıfbak’ tan. Vakıfbank’ ın kamuya özel yaz kredisini isterseniz üç ayda bir de ödeyebilirsiniz.

Bu üç banka, taksit ertelemeli kredi konusunda ilk göze çarpanlar. Yazımızın başında bahsetmiştik; bütün bankalar size bu konuda yardımcı olacaktır. Benim kredi kullanmak isteyenlere tavsiyem, bütün seçenekleri dikkatlice inceleyin en az faizle ve olabiliyorsa en düşük vade ile kredi kullanın.

- Bir önceki yazımız olan GELİR BELGESİZ VE TEMİNATSIZ KREDİ ALINIR MI? başlıklı makalemizde burgan bank, Gelir belgesiz kredi ve kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *