«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Koşulsuz Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Koşulsuz Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Koşulsuz Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Günümüzdeki tüketiciler çoğu zaman Koşulsuz Kredi Veren Bankalar hakkında araştırma yapmaktadır. Bunun nedeni birçoğunun kredi notu bakımından düşük değerlere sahip olmasıdır. Ayrıca gelir belgesi olmadan kredi çekmek isteyenlerin sayısı da her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle koşulsuz kredi veren bankalara yoğunlaşırmış ve hizmet almak için başvurular yapılmıştır. Fakat neredeyse tüm bankalar hizmet sunmadan önce kredi notuna göre hareket ettiği için bu konudaki talepler olumsuz olarak yanıtlanabilmektedir.

Almak

Gelir belgesi olmayan tüketicisi sayısı da her geçen gün artmaktadır. Konuyla ilgili olarak çalışmayana kredi veren bankalar tercih ediliyor. Kolay kredi veren bankalardan bazıları evrak ve kefil talep etmemektedir. Örneğin TEB, Finansbank, ING ve Aktif Bank, kolay kredi veren bankalar ve Koşulsuz Kredi Veren Bankalar arasındadır. Şubesiz kredi kullanmak isteyenlerin bu bankalara başvuru yapması yeterlidir. Fakat bu süreçte kredi notunuza dikkat edildiğini de unutmamalısınız.

Gelir belgesiz kredi almak isteyenler de ilk olarak ipotek yöntemiyle hizmet alabilmektedir. Eğer üzerinize ait bir taşınmaz ya da gayrimenkul var ise rahatlıkla kredi alabilirsiniz. Ek olarak kira gelirlerinizi belgelemeniz halinde de ihtiyaç kredisi kullanabileceğinizi unutmayın.

için Kredi Notu Kaç Olmalı?

Bankalar, kredi skoruna göre hizmet verdiği için kredi notunuzun ortalamanın üzerinde olması gerekmektedir. Örneğin, 1-699 aralığında yer alan kredi puanı en riskli gruptur ve bankalardan herhangi bir şekilde hizmet alamaz. 700-1699 arası ise orta risklidir ancak kredi kullanma ihtimali de oldukça düşüktür. Fakat 1100 kredi notu ile 1499 kredi puanı arasında olanların gelire bağlı bir şekilde kredi alabileceği bilinmektedir. 1500 ve üzerindeki kredi skoruna ise her banka hem kredi kartı hem de kredi sunabilmektedir. O halde Koşulsuz Kredi Veren Bankalar olsa da asıl önemli olan durum, kredi puanlamasıdır. Rahatlıkla kredi skorunuzu sorgulatabilir ve yükseltmek için gerekli adımları atabilirsiniz. Bu süreci değerlendirirken bankalardan ya da ücretli bazı web uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Yapacağınız küçük bir araştırma ile Findeks uygulamasıyla karşılaşabilir ve kullanmaya başlayarak geçmişteki finansman durumunuzu değerlendirebilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Borç Yapılandırma Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizde Borç Kapatma Kredisi ve Kredi Kartı Borcu Kapatma Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *