«
 1. Ana sayfa
 2. Kosgeb
 3. KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMİCİLİK EĞİTİM DUYURULARI

KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMİCİLİK EĞİTİM DUYURULARI

KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMİCİLİK EĞİTİM DUYURULARI

içinde yer alan Aralık ayı için şu şekilde bildirilmektedir:

 • Hakkâri – KOSGEB Hakkâri Müdürlüğü
 • Kocaeli – KOSGEB Kocaeli Müdürlüğü
 • Antalya – KOSGEB Antalya Müdürlüğü
 • Isparta – KOSGEB Isparta Müdürlüğü
 • Adana – KOSGEB Adana Müdürlüğü
 • Bolu – KOSGEB Bolu Müdürlüğü
 • Aksaray – KOSGEB Aksaray Müdürlüğü
 • Kastamonu – KOSGEB Kastamonu Müdürlüğü
 • Şanlıurfa – KOSGEB Şanlıurfa Müdürlüğü
 • Amasya – KOSGEB Amasya Müdürlüğü

Yukarıda duyurusu yapılan ilk 10 eğitim için açılan duyuruların başlıkları yer almaktadır. Bir sonraki başlığın konusu ise eğitimlerin içerikleri olacaktır. KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitim duyuruları ve içerikleri bir sonraki alt başlığımızda yer alacaktır.

KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ İÇERİKLERİ

KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri İçerikleri:

Hakkâri – KOSGEB Hakkâri Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitimde eğitmen adı Muhammet Alper Gürbüz olarak belirtilmektedir. Hakkâri Çukurca’da düzenlenecek olan eğitimde sorumlu personel konumunda yer alan isim Ziya Ökdemir, iş birliği yapılacak kuruluş Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı olarak ifade edilmektedir. Başvuruların telefonla yapılacağı ifade edilmektedir. Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı telefon numarası 0438 211 00 44 üzerinden başvuru yapılmaktadır. Eğitim başlangıç tarihi 10 Aralık 2017 bitiş tarihi ise 13 Aralık 2017 olarak belirtilmektedir.

Kocaeli – KOSGEB Kocaeli Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitimde eğitmen adı Aygül Yeşilbaş olarak belirtilmektedir. İzmit’te düzenlenecek olan eğitimde sorumlu personel konumunda yer alan isim Onur Kurtçu, iş birliği yapılacak olan kuruluş Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü olarak ifade edilmektedir. Başvuruların KO-MEK kurs merkezlerinden yapılabileceği belirtilmektedir. Eğitim başlangıç tarihi 11 Aralık 2017 bitiş tarihi ise 14 Aralık 2017 olarak ifade edilmektedir. Katılımcı sayısı 25 ile sınırlandırılmaktadır.

KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMİCİLİK EĞİTİM DUYURULARI
duyuruları

Antalya – KOSGEB Antalya Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitimde eğitmen adı Ali Arıkan olarak belirtilmektedir. Antalya – Akseki’de gerçekleşecek olan eğitimde sorumlu personel adı Sinan Kibar, iş birliği yapılacak olan kuruluş ise Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak ifade edilmektedir. Başvuruların Akseki Kurs Merkezinden yapılabileceği bildirilmektedir. Eğitimin başlangıç tarihi 11 Aralık 2017 bitiş tarihi 14 Aralık 2017 olarak ifade edilmektedir. Katılımcı sayısının 30 ile sınırlandığı eğitimin hedef kitlesi ASMEK kursiyerleri olarak vurgulanmaktadır.

KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitim duyuruları

Isparta – KOSGEB Isparta Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitimde eğitmen adı Gökhan Köstüklü olarak bildirilmektedir.  Isparta – Yalvaç’ta gerçekleşecek olan programın sorumlu personeli Davut Tolga Uğur iken iş birliği yapılacak olan kuruluş Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü olarak söylenmektedir. Eğitimin başlangıç tarihi 11 Aralık 2017 bitiş tarihi 14 Aralık 2017 olarak ifade edilmektedir. Katılımcı sayısının 25 kişi olduğu eğitime kendi işini kurmak isteyen girişimciler katılabilmektedir.

Adana – KOSGEB Adana Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitimde eğitmen adı Beyhan Oya Demir olarak belirtilmektedir. Adana – Seyhan’da düzenlenecek olan programın sorumlu personeli de Beyhan Oya Demir, iş birliği yapılacak olan kuruluş KOSGEB olarak ifade edilmektedir. Eğitimin başlangıç tarihi 11 Aralık 2017 bitiş tarihi 14 Aralık 2017 olarak bildirilmektedir. Katılımcı sayısı 30 ile sınırlandırılmış olup eğitim, sadece öğrencilerin katılımına açıktır.

Bolu – KOSGEB Bolu Müdürlüğü tarafından düzenlene eğitimde eğitmen adı Şeyda Otluoğlu Kuyumcu olarak belirtilmektedir. Bolu – Merkez’de düzenlenecek olan eğitimin sorumlu personeli Osman Taha Gökalp, iş birliği yapılacak olan kuruluş Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü olarak ifade edilmektedir. Katılımcı sayısı 25 ile sınırlandırılan eğitimin tarihi 11 – 15 Aralık 2017 olarak duyurulmaktadır. Başvuruların Enginkan Vakfına yapılacağı bildirilmektedir

Sonuç Olarak

Diğer bütün eğitimlere dair ayrıntılar http://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste# linkinde yer almaktadır. Katılım sağlamak isteyen kişiler bütün eğitimler için iletişim ve başvuru bilgilerine bu link üzerinden ulaşım sağlayabilmektedir. Ayrıca KOSGEB desteklerine dair detaylara ulaşmak için www.kosgeb.gov.tr adresinden araştırma yapabilirler.

- Bir önceki yazımız olan KOSGEB LABORATUVAR HİZMETLERİ başlıklı makalemizde KOSGEB Faaliyet Gösteren Laboratuvarlar, kosgeb laboratuvar hizmetleri ücretleri ve KOSGEB Laboratuvar Hizmetleri Uygulama Esasları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *