«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Konut Kredisinde Faizi Düşüren Akbank Oldu

Konut Kredisinde Faizi Düşüren Akbank Oldu

Kolay,avantajlı fırsatları ve sunumları ile alıcısına çeşitlilik sunan Akbank, konut kredisi konusunda faiz oranını yüzde %1,49’a düşürdü

Konut Kredisinde Faizi Düşüren Akbank Oldu

 

Konut Kredisinde Faizi Düşüren Akbank Oldu
Konut kredisinde faiz oranını yüzde %1,49’a düşüren Akbank, son günlerde oldukça talep görmekte.
Kolay,avantajlı fırsatları ve sunumları ile alıcısına çeşitlilik sunan Akbank, konut kredisi konusunda faiz oranını yüzde %1,49’a düşürdü. 5 yıldan 10 yıla dek süren kredilerinde yüzde %1,49’luk özel faiz oranı imkanı sunabilen Akbank, müşterisine tercih ve istekleri doğrultusunda oldukça makul ödeme seçenekleri de sunabiliyor.

Müşterilerinin bütün finansal ihtiyaçlarını en iyi şartlar ve koşulları sunarak karşılamayı esas ilke olarak benimsediklerinin üzerini vurgulayan Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, “Müşterilerimize hayallerindeki eve kira öder gibi, kredi taksiti ödeyerek sahip olmaları için yeni bir imkan sunuyoruz. Bugünden itibaren 5 ile 10 yıl vade aralığındaki konut kredisi Faiz oranımızı yüzde %1,49’a çektik. Ekonominin yükseliş dönemlerinin önemli bir belirleyicisi olan konut kredilerinde öncü olacağına inandığımız bu adımı atmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından izlemeyi sürdürerek, avantajlı ürün ve hizmetleri sektörle buluşturmaya devam edeceğiz” sözleri ile bu güzel haberi müşterilerine sundu.

- Bir önceki yazımız olan Ana sponsoru Yapı Kredi olan Dijital Liderlik Zirvesi başlıklı makalemizde Ana sponsorluğu Yapkı Kredi olan Dijital Liderlik Zirvesi'nde geleceğin liderleri buluşuyor. ve Ana sponsoru Yapı Kredi olan Dijital Liderlik Zirvesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Haber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *