«
 1. Ana sayfa
 2. Krediler
 3. Komisyonla Kredi Veren Yasal İkrazat Firmaları Hangileri?

Komisyonla Kredi Veren Yasal İkrazat Firmaları Hangileri?

Komisyonla Kredi Veren Yasal İkrazat Firmaları Hangileri?

Acil olarak nakit para ihtiyacı duyduğumuz ve bu konuda kendi şartlarımız dahilinde borç para bulamadığımız zamana aklımıza gelen ilk yol bankaların ihtiyaç kredileridir. Ancak bankalardan kredi almak pek çok kişi için son derece zordur. Çünkü adı geçen bu yerler yalnızca kendi şartlarına uygunluk gösteren kişilere hizmet vermektedir.  Neyse ki bu ve benzeri durumlarda bankalardan kredi alamayan kişilerin imdadına komisyonla kredi veren ikrazat firmaları yetişmektedir.

Söz konusu olan bu yerler, talep eden kişilere hem kredi vermekte hem de kredi çıkartma olanağı sunmaktadır.  Verdikleri bu kapsamlı hizmet sayesinde mevcut durumunuz ne olursa olsun hatta kredi notunuz sıfır olsa bile son derece hızlı bir şekilde nakit para sıkıntınızı çözme olanağınız bulunmaktadır.

Komisyonla Kredi Veren

Piyasa oldukça fazla sayıda kredi veren yer bulunmaktadır. Ancak bu yerler arasında dolandırıcılık amacı ile faaliyet gösterenler de mevcut olmakta bu sebepten dolayı insanlar banka harici kredi veren yerler ile çalışırken son derece tedirgin olmaktadır.

Ancak ikrazat firmaları bu kapsamda yer almamaktadır. Çünkü adı geçen bu yerler son derece güvenilir firmalardır. Üstelik BDDK (Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu)’ya bağlı olarak çalışmaktadırlar. Bu sebepten dolayı da her türlü faaliyetlerini yasal olarak yürütmektedirler.

“Bankalar Dışında Kredi Veren Yerler Var Mıdır?”  yazımızda kredi veren kurum ve kuruluşlardan bahsettik. Bu linki tıklayarak yazımıza ulaşabilirsiniz.

Söz konusu olan bu şirketlere hemen hemen her yerde rastlamak mümkündür. Bütün illerde hatta büyük şehirlerde onlarcası mevcuttur. En çok dikkat çeken ve en çok tercih edilen bazı firmalar ise aşağıda belirtildiği gibidir.  Siz de gerek telefon ederek, gerek mail atarak gerekse de iş yerlerine giderek borç para bulabilirsiniz.

 1. Yangın İkrazat: Şehit Ahmet Sok. Mecidiye köy İş Merkezi İstanbul.
 2. Bayramoğlu Finans İkrazat: Şehit Nevrez Bulvarı Kızılay İş Merkezi No: 3 Kat: 4 D: 401 Alsancak, İzmir,
 3. Uysal İkrazat: cumhurcatal@hotmail.com,
 4. Çağ Finans İkrazat Firması: Cinnah Cad. No: 124/2 Çankaya Ankara,
 5. Ada İkrazat Hizmetleri: Abidin Daver sok: No: 16/2 Çankaya Ankara,
 6. Serkan İkrazat: Aşağı Dikmen, Turan Güneş Bulv. No: 52 D: 7, 06450 Çankaya/ Ankara
 7. Salih İkrazat: Çağır Plaza Kızılay Ankara,
 8. Cesa Finans: 1374 Sk. No: 18/ 408 Selvili İş Merkezi Çankaya /İzmir ,
 9. Katar Finans İkrazat: Vali konağı Cad. Ykb Blok No: 173 Şişli İstanbul
 10. Güven Finans: 0535 499 9285- 0535 499 9285 olmaktadır.

“Kredi notu düşük olanlar yada kara listeye girenler, bankalardan kredi kullanamamaktadırlar. Bu durumda olanlar nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankalar haricinde nerelerden kredi bulunur arayışı içine girmektedirler. Banka dışında borç para verenlerin bir kısmı ise senet karşılığı kredi vermektedir. Senetle kredi alınır mı? Senetle nereden kredi alınır? ve Senetle kredi nasıl alınır? Soruların cevabını bu linkten ulaşacağınız yazımızda vermeye çalıştık.”

- Bir önceki yazımız olan Bankalar Dışında Kredi Veren Yerler Var Mıdır? başlıklı makalemizde kredi notu düşüklere kredi verenler, Özel Kredi Veren Kurumlar ve senetle borç para verenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *