«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Kefilsiz Şartsız İş Bankası Nakit Avansınız Hazır

Kefilsiz Şartsız İş Bankası Nakit Avansınız Hazır

Kefilsiz Şartsız İş Bankası Nakit Avansınız Hazır

Acil para ihtiyacınızı karşılamak ve nakit sıkıntınızı anında gidermek için İş Bankası  hazır. Artık bankalar kredi çekemeyen ya da çekmek için zamanı olmayan müşterileri için geliştirmiş oldukları nakit avans yöntemi ile alt ve üst limitlerde avans çekmeleri için fırsatlar oluşturuyor. Kişi ister kendi hesabından ya da bankanın kredi kartı hesabından günlük limitlerle avans çekebiliyor. Siz de kefilsiz şartsız iş bankası şubelerine gelerek avans çekebilirsiniz.  Ayrıca başvuru beklemeden, anında avansınız hesabınızda. Sizin de İş Bankasında mevduat hesabınız ya da kredi kartınız varsa nakit avans işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca nakit avans için kredi notu gibi engeller takılmazsınız.  Bankacılık işlemleri uzun ve zahmetli olabilmektedir, hem bu işlemlere takılmamak anında nakit para ihtiyacı için İş Bankası nakit avans kullanabilirsiniz.  Kefilsiz, ipoteksiz sizde anında ihtiyacınız olan parayı alabilirsiniz. Nakit avans ile anında ve istediğiniz miktarda para çekebilirsiniz.

İş Bankası Nakit Avans Ne Kadar Çekilir?

 Taksitli nakit avans uygulamasından şahıs kredi kartları yararlanabilmektedir.  Bankamatikten yapılacak nakit avans, taksitli nakit avans işlemlerinde üst limit günlük para çekme limitine göre düzenlenir.Bankamatiklerden günlük avans limiti ‘maximum  ‘Primier, Gold, Platinum, Maximiles ve Mercedes Card’ tipindeki kartlar için limit 4.000 TL’, Klasik ve standart’ tipindeki  kredi kartları için 3.500 TL’dir.

Taksitlendirilmiş nakit avans işlemlerinizde mevcut toplam limitler; İnternet Şubesinden, Telefon Şubesinden, Maximum Mobil’den ve İşCep’ten yapılacak işlemler de 15.000 TL’ ye kadar sınırlıdır. Taksitli avans işlemi,  Aidatsız İş’te Üniversiteli Kredi Kartı, İş’te Üniversiteli Kredi Kartı, Şirket Kredi Kartı ve Bayi Kartları aracılığıyla yapılamamaktadır.

Kefilsiz Şartsız İş Bankası Nakit Avansınız Hazır
İş Bankası nakit avans

Yukarıdaki şartlar sağladığınız sürece beklemeden, uğraşmadan nakit avans çekme işlemi yapabilirsiniz. Hem zaman kaybetmeden hem de bankacılık işlemleri ile uğraşmadan nakit avansınız hesabınızda hazır. Sizin de nakit sıkıntınız varsa İş Bankası şubelerine ya da mobil uygulamalarımıza bekleriz. İş bankası ile çalışarak sizde ürünlerimizi takip edebilir, size uygun kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

İş Bankası Nakit Avans Başvurusu

İş Bankası nakit avans işlemi için ister internet üzerinden ister mobil uygulamalardan ya da şubelere gelerek nakit avansınızı alabilirsiniz. Nakit avans çekmek için banka hesabı ya da kartı ile yapabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu anda İş Bankası nakit avans ile nakit sıkıntınızı ortadan kaldırın

 Yukarıdaki kriterler doğrultusunda istediniz anda nakit avansınız hesabınızda. İş Bankası nakit avans için yapmanız gereken istediniz miktarı ve vadesini seçmek.   için prosedüre takılmadan anında maximum kartınızla nakit avans çekebilir, 12 aya varan taksitlerle ödeyebilirsiniz. Taksitli avans işlemini şubelerden gelerek, bankamatiklerden, internet şubesinden, maximum mobilden, İşCep’ten, 0850 724 0724 numaralı telefon şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz yerden anında nakit avans İş Bankası şubelerinde.

Kredi çekmek hem zaman hem uğraş gerektirdiği için anlık ihtiyaçları karşılayamaz. Sizde hızlı ve güvenli bir şekilde ki acil ihtiyaçlarınız için İş bankası nakit para işlemi ile nakit probleminizi çözebilirsiniz. Kredi başvurusu ve banka kartının kesim tarihini beklemeden anında nakit para alabilirsiniz. İş Bankası müşterilerine özel avantajlarla nakit para imkanı sağlıyor. Sizde İş Bankası ile çalışıyor ya da hesabınız varsa nakit ihtiyacınız için olan parayı anında alabilirsiniz.

Sizde anında nakit ihtiyacınız iş bankası nakit para işlemi ile yapabilirsiniz. İş Bankası ile sizde nakit para problemi yaşamak zorunda kalmayacaksınız. İş bankası olarak yılların birikimi ve müşterilerimizin güveni ile hizmet etmeye devam ediyoruz.

 

- Bir önceki yazımız olan BORÇ TRANSFER KREDİSİ NEDİR? başlıklı makalemizde Borç kapatma ve Borç transfer hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *