«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2018

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2018

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2018

Bankaların kredi kampanyalarında, kefilsiz teminatsız kredi imkânları da bulunmaktadır. Kefilsiz kredi veren bankalar, fazla olmamakla beraber birkaç banka bu şekilde hizmet vermektedir. Uygun faiz oranları ve vadelerle müşterilerinin dikkatini çeken Kefilsiz kredi veren bankalar araştırıldığında bazı bankalar öne çıkmaktadır. Bu yazımızda Kefilsiz kredi veren bankalar ‘ı inceledik.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri?

ENPARA.COM ‘dan Kefilsiz Teminatsız Kredi Alınır mı?

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2018

Kefilsiz kredi veren bankalar içinde  enpara.com en uygun krediyi verenlerden biri. Enpara.com müşterileri veya müşterisi olmayanlar kefilsiz ve teminatsız olarak ihtiyaç kredisine başvurabilirler. Tabi ki enpara.com müşterisi olup, ödemelerinde ve diğer bankacılık işlemlerinde sorun olmayan müşteriler daha kolay kefilsiz ve teminatsız kredi sahibi oluyor. Enpara.com kefilsiz ve teminatsız ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan bir kaç saat sonra, en geç 8 saat sonra başvuru cevabınız geliyor. Kredi onaylandıktan sonra şubeye gitmeden paranız hesabınıza yatıyor. Bu da enpara.com’u, Kefilsiz kredi veren bankalar içerisinde bir adım öne çıkarıyor.

Enpara.com’da şube olmadığından, kredinin masrafı veya komisyonu da yok. Düşük maliyetli ihtiyaç kredisini, 50 Bin TL limit ve 48 ay vade ile enpara.com, müşterilerine sunuyor. Enpara.com kefilsiz ve teminatsız ihtiyaç kredisi başvuruları değerlendirmeleri, QNB Finansbank kredi politikaları kurallarına göre değerlendirilir. Bu değerlendirme sırasında önceden kullandığınız krediler ve kredi kartı ödemelerinin düzenli yapılıp yapıldığı, düzenli bir gelire sahip olmanız ve enpara.com’da birikiminizin olması dikkate alınır. enpara.com ihtiyaç kredisini öderken günü gelmeden kapatabilir veya balon ödemeler yapabilirsiniz.

Kefilsiz Teminatsız Burgan Bank Dijital İhtiyaç Kredisi!

Burgan Bank Dijital İhtiyaç Kredisi ‘ne şubeye gitmeden kefilsiz teminatsız başvurabilirsiniz. Burgan Bank ‘ın kişiye özel faiz oranları ile kullandığınız kredi için herhangi bir masraf ödemezsiniz. Başvuruda bulunduğunuz kredi hemen değerlendirmeye alınır ve eğer onaylanırsa para anında hesabınıza yatar. 40 Bin TL limit ve 48 ay vade ile kullanılabilir. Kefilsiz teminatsız Burgan Bank Dijital kredisine üç  adımda kolayca başvurabilirsiniz.

  1. Burgan Bank Dijital kredisi başvurusu için “Hemen Başvur” butonuna tıklayıp başvuru formunu doldurun. Dijital kredi başvurusu esnasında güvenlik gereği kimlik bilgileriniz doğrulanıp, gerekli bilgiler birkaç adımda kolayca tamamlanır.
  2. Burgan Bank Dijital kredi başvurusu olumlu sonuçlanması halinde anlaşmalı kurye aracılığıyla belgeler onaylatılmak üzere, randevu alınarak size ulaştırılır.
  3. Kuryenin belgeleri onaylatmasının ardından 1 gün içerisinde krediniz hazırlanacaktır.

QNB Finansbank İnternet Şubesi Kefilsiz İhtiyaç kredisi

QNB Finansbank internet şubesi kefilsiz kredi başvurusunu hafta sonu bile yapabilirsiniz. Onaylanan kredi, iş gününü beklemeden hesabınıza yatar. QNB Finansbank İnternet veya Cep Şubesi ‘nden şubeye gitmeden yüzde 1,29 ‘den başlayan faiz oranlarıyla ve 48 ay vadeli kredinizi kolayca alabilirsiniz. Maksimum 35 Bin TL krediye başvurabilirsiniz. Başvurunuz kabul edildiğinde 1 hafta geçerli olur. Bir hafta içinde kredinizi, QNB Finansbank İnternet veya Cep Şube ‘den hemen kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank internet şubesi ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz, daha önce yazdığımız “QNB Finansbank internet şubesi” yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

QNB Finansbank kefilsiz ihtiyaç kredisi faiz oranları, müşteri başvuru skoruna göre değişik oranlarda uygulanır. 30 Bin TL kredi miktarına göre örnek olarak hazırlanmış tabloyu inceleyebilirsiniz.

Kredi Faiz Oranı (Aylık) Kredi Vadesi (Ay) Kredi Taksit Tutarı (Aylık) Yıllık Toplam Maliyet
%1,30 36 1095 TL %20,8644
%1,64 36 1171 TL %26,8344
%1,79 36 1205 TL %29,5512
%1,29 48 890 TL %20,5920
%1,63 48 969 TL %26,5488
%1,78 48 1005 TL %29,2632

Bankadan kredi alamayanlar, banka dışında kredi alabilecekleri yerleri araştırıyorlar. Yasal olarak senetle kredi alınabilecek yerleri bu linkteki yazımızda anlattık.

- Bir önceki yazımız olan Fibabanka’dan Esnaf ve KOBİ Kredileri başlıklı makalemizde Esnaf ve KOBİ Kredileri, Fibabanka Kredi Garanti Fonu Teminatlı Kredi ve Nakit Esnaf ve KOBİ Kredileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *