«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. Kefil İstemeden Kredi Veren Bankalar

Kefil İstemeden Kredi Veren Bankalar

Kefil İstemeden Kredi Veren Bankalar

Günümüzde kefil istemeden kredi veren bankalar arayışı içerisinde olan pek çok kişi bulunmaktadır. tarafından sunulan krediler sayesinde, acil nakit ihtiyaçlarına hızlı çözümler bulabilmek mümkündür. Bu krediler kefilsiz verilmelerinin yanında kısa süre içerisinde sonuçlanmaktadır. Böylece bireylerin kredi alma süreçleri ekstra hızlanmaktadır. Genel olarak kefilsiz kredilerin üst limiti ortalama 30.000 TL’ dir. sorusuna cevap olarak kefil istemeden kredi veren bankalar şöyle sıralanabilir; Enpara, CEPTETEB ve N Kolay Kredi. Odeabank ve ING Bank da genel olarak düşük masraflı krediler için kefil olmadan kredi veren bankalar arasında yer alırlar. Hem hızlı hem de kullanıcı ihtiyaçlarına odaklı olarak bankalar tarafından sunulan düşük masraflı krediler sayesinde nakit açıdan avantaj elde edilebilmesi mümkündür.

Kefil İstemeden Kredi Veren Bankalar Ne Kadar Sürede İşlem Yaparlar?

Kefilsiz kredi veren bankalar özel olarak avantajlı teklifler sunmaktadır. Bu avantajlardan biri de SMS ve internet üzerinden kredi başvuru işlemlerinin gerçekleştirilebilmesidir. Böylece kolaylıkla kredi işlemlerinizi tamamlayarak şubeye gitme zorunluluğundan kurtulmuş olursunuz. Kefil istemeden kredi veren bankalar gerekli kredi alabilme şartını karşılayan bireyler için kredi olanaklarını sunarlar. Riskli grupta yer alanlar için kefilsiz olarak kredi alınabilmesi oldukça zor bir durumdur. Kefilsiz kredi vermek kapsamında yapılacak olan değerlendirmelerin ardından gerekli kriteri karşılayanlar için kefilsiz kredi onayının geri dönüşü hızlı bir şekilde sağlanır. Kredi seçenekleri arasında bulunan farklı tercihlerden yararlanabilmenin mümkün olması ile birlikte her ihtiyaca uygun olacak şekilde kefilsiz kredilerden yararlanma olacağı bulunabilir.

Kefilsiz Kredi Ne Kadar Alınabilir?

Her banka, için farklı üst limit belirlemiş durumdadır. İhtiyaç duyulan kredi miktarı seviyesinde kefilsiz kredi veren bankanın tercih edilmesi ile birlikte ihtiyaçları karşılayacak şekilde nakde ulaşabilmek kolaylaşır. Kefil istemeden kredi veren bankalar arasında tercih yaparken en uygun olan kredi limitini belirleme gerekliliği yanında bir de en uygun faiz oranını ve ödeme planını yakalama gerekliliği göze çarpmaktadır. Ödeme planının oluşturulmasında esnek seçenek sunan bankaların belirlenip tercih edilmesi ile geri ödemeler zorlanmadan kolaylıkla yapılabilir.

- Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde Cazip Seçenekli Krediler, En çok tercih edilen bankalar ve En Kolay Kredi Veren Bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *