«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. İş Bankası Çalışma Saatleri ve Öğle Tatili Saati

İş Bankası Çalışma Saatleri ve Öğle Tatili Saati

İş Bankası Çalışma Saatleri ve Öğle Tatili Saati

, Kapanış Saati ve Öğle Tatili Saati

İş Bankası çalışma saatleri de diğer bankalar gibi her sene bankacılık kurulu tarafından belirlenir ve bütün sene boyunca şubeler o saatlere bağlı olarak hareket ederler. İş Bankası açılış saati ve özel temelli bir banka olması sebebiyle, diğerlerinden farklılık gösterebilir. Genel hatlarıyla yine de günümüz bankalarına uyumludur. İş Bankası müşterileri aşağıdaki saatlere bağlı olarak hizmet alabilirler. İş Bankası çalışma saatleri şu şekilde gözlenmektedir:

  • İş Bankası açılış saati 09:00 olarak belirlenmiştir.
  • İş Bankası kapanış saati ise akşam 17:30 olarak belirlenmiştir.
  • İş Bankası saat öğlen 12:30 ile 13:30 arasında öğle tatili arasındadır. Öğle arası tatillerinde İş Bankası şubeleri kapalı olacaktır.

İş Bankası Çalışma Saatleri Dışında Şubede Kim Olur?

Yukarıdaki saatlere göre, İş Bankası şubeleri açılıp kapanmaktadır. İş Bankası şube açılış saatleri dışında bu bankalarda akşam saatlerinde bankacılar bulunurken, işlem kabul etmezler. Gün sonu hesaplamaları için haftanın çoğu günü vardiyalı olarak bankacılar ek mesai yapmaktadır. Daha geç saatlerde ve resmî tatil günlerinde ise dönemsel mesai ile bankada sadece güvenlik görevlisi kalmaktadır.

İş Bankası Çalışma Saatleri Dışında Hizmet Almak!

İş Bankası çalışma saatleri dışında bankacılık hizmeti almak isteyenler için büyük olanaklar tanımaktadır. Bankanın sağladığı bu olanak sayesinde, bankacılık hizmeti almak isteyen kişiler İş Bankası şubeleri kapalı olsa bile, çeşitli iletişim araçlarını kullanarak bankacılık hizmeti alabilirler. Bankacılık hizmeti almak için aşağıdaki İş Bankası bankacılık iletişim kanalları arasından birini seçmeniz yeterlidir.

İş Bankası bankacılık iletişim kanalları

  • İş Bankası çalışma saatleri dışında 0850 724 0 724 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Buradan hemen her türlü bankacılık hizmeti verilmektedir.
  • İş Bankası internet bankacılığı üzerinden herhangi bir cihaz üzerinden hemen şifre alabilir, sonrasında kendi bankacılık bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
  • İş Bankası mobil uygulaması olan İş Cep uygulamasını telefon ve tablet gibi mobil cihazlarınıza indirerek buradan da bankacılık hizmeti alabilirsiniz.
  • İş Bankası ATM’leri de sizlere İş Bankası şubeleri kapalı durumdayken hizmet sunmaktadır.

- Bir önceki yazımız olan Bankanız Provizyon Vermedi Hatası Neden Çıkar? başlıklı makalemizde Banka neden provizyon vermez? ve Banka provizyon vermedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *