Ana sayfa / KREDİLER / İş Bankası Anında Kredi İle Paranız Direkt Hesaba Gelsin!

İş Bankası Anında Kredi İle Paranız Direkt Hesaba Gelsin!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İş Bankası’ndan Direkt Hesaba Kredi

İş Bankası anında kredi tamamen acil ihtiyaçlarınıza yönelik olarak kullanmanıza olanak verilen, temel bir ihtiyaç kredisidir. Bu kredinin diğer İş Bankası kredileri ile karşılaştırılması sonucunda, hızlı ve direkt olarak hesabınıza yatıyor olması ayrıntısı göze çarpmaktadır. Herhangi bir acil ihtiyaç duyduğunuz zamanda, bu krediye başvuru yaparak uygun şartları taşıyorsanız 30.000 TL’ye kadar mobil platformlar üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bu krediden İş Bankası müşterileri ve İş Bankası müşterisi olup mobil bankacılık uygulamalarını kullananlar en yüksek verimle faydalanabilir. Bu krediye temel olarak şubeden başvuru yapıp ilerleyişi telefon trafiği ile takip etmek, anında kredi mantığını tamamen yok edecektir. Direkt anında kredi adı altında lanse edilen bu krediye şubeden de başvuru yapabiliyor olsanız bile, hedef sadece bir telefon veya tablet üzerinden yapılan başvuruyla birlikte ilgili kredi nakit bedelini kişiye aktarmaktır.

İş Bankası Anında Kredi Faiz Oranları Ne Kadar Yüksek?

İş Bankası anında kredi ile şubeye giderek yapılan normal bir İş Bankası ihtiyaç kredisi arasında temelde hiçbir fark bulunmuyor. Bunun en temel nedeni ise, bu kredinin emsallerine göre sadece direkt olmasını vaat etmesi. Aksi yönde bir iddiası olmayan bu kredinin özellikleri de bir hayli uygun. Anında kredi özellikleri şu şekilde:

  • Bu kredi bünyesinde en az 1, en fazla 48 aya kadar vade uygulanır.
  • Bu kredi bünyesinde %2,05 oranında faiz uygulanmaktadır.
  • İş Bankası kredi tutarının binde beşi kadar tahsilat ödeneği alır.
  • 000 TL ve üstü taleplerde en yakın İş Bankası şubesine gitmeniz gerekir.
  • Sigorta otomatik olarak yapılır.
  • Mobil başvurularda sözleşmeler, mobil ortamda onaylanır.

İş Bankası Anında Kredi Başvurusu Nereden Yapılır?

İş Bankası anında kredi başvurusu için aslına bakılırsa çok da fazla bir alternatif seçeneğiniz bulunmuyor. Bu platformlara üye olmak ve şifre temini yapabilmek için 0850 724 0 724 numarasını aramanız yeterlidir. Sonrasında hemen başvuru için şifre alabilirsiniz. Anında kredi başvuru kanalları şu şekildedir:

  • İş Cep mobil bankacılık uygulaması
  • İş Bankası internet bankacılığı resmi web sitesi

- Bir önceki yazımız olan Emeklinin Artısı Konut Kredisi Özellikleri başlıklı makalemizde emekli konut kredisi, konut kredisi başvurusu ve Ziraat’ten emeklilere konut kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri

İçindekiler1 Kredi Kartını Nakde Çevirme Yöntemleri1.1 Kredi Kartını Nakde Çevirme 20191.2 Kredi Kartını Nakde Çeviren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir