«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. İş Bankası 50 Bin TL Bayram Kredisi Nasıl Alınır?

İş Bankası 50 Bin TL Bayram Kredisi Nasıl Alınır?

İş Bankası 50 Bin TL Bayram Kredisi Nasıl Alınır?

İş Bankası, müşterilerine bayrama özel olarak tasarlanan bir kredi imkanı sunmaktadır. İş Bankası 50 Bin TL bayram kredisi kapsamında müşteriler; bayramda yapacakları özel harcamaları ve borçlarını rahat bir şekilde ödeyebilecektir. Bayram dönemi bazı kişilerin harcama tutarları yüksek olduğundan, kredi imkanında belirtilen üst limit yüksek bir rakam olarak belirlenmiştir.

İş Bankası 50 Bin TL Bayram Kredisi İçin Gerekli Evraklar

İş Bankası 50 Bin TL bayram kredisi fırsatı kapsamında müşterilere, belirli evraklar gerekmektedir. Bu evraklar bankalar arasında sahip olunan itibara göre değişmektedir. Ayrıca kredi başvurusu için birçok yöntem bulunmaktadır. Lakin bu yöntemlerden en güvenilir ve sağlıklı olan bankanın kendisine ait şubelerinde yapılan işlemler ile gerçekleşmektedir. Müşteriler, çevrelerinde bulunan bir İş Bankası şubesinden kredi başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Bankalar arası itibarı yüksek konumda olan kişilerin başvuruları, ön onay sonrasında hızlı bir biçimde kabul edilmektedir. Bu kişiler günlük ödemelerini düzenli bir şekilde yapan ve herhangi bir ceza veya vergi borcu olmayan kişilerdir. Ancak ödemelerinde aksamalar yaşayan, vergi borcu veya trafik cezası olan kişiler başvuru sonrasında gerçekleşmesi gereken onay sürecinde birtakım sorunlar yaşamaktadır. Bunun için ise İş Bankası 50 Bin TL bayram kredisi fırsatı çatısı altında bu kişilerden daha detaylı evraklar talep etmektedir.  Bankalar arası itibarı alt düzeylerde olan kişilerden, son 6 aylık sigorta geçmişi ve maaş bordrosu talep edilmektedir. Talep doğrultusunda bu evraklar müşterilerden teslim alınır ve incelenir. İncelemeler sonucunda müşteriye kredi verilme durumu uygun görülürse, kredi başvurusu onaylanır. Bankalar arası itibar, başvurunun onaylanması için en büyük etkendir.

İş Bankası 50 Bin TL Bayram Kredisi Fırsatı Faiz Oranları ve Vade Seçenekleri

İş Bankası 50 Bin TL bayram kredisi fırsatı kapsamında, birçok vade seçeneği ve faiz oranı bulunmaktadır. Faiz seçeneği sabit olarak %1.59 olarak belirlenmiştir. Ancak müşterilerin itibarlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle itibarı alt düzeylerde seyreden müşterilerin, ay başına taksit ödemelerinde 0.02’lik bir artış oluşabilmektedir. Ancak bu durum ödemelerin gecikmesi durumunda ortaya çıkmaktadır. Kredi için en az 3 ay en fazla 48 ay vade seçeneği bulunmaktadır. Müşteri, dilediği vade seçeneğinde bulunarak ödemelerini bu seçeneğe göre ayarlayabilmektedir.

- Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk Taşıt Kredisi Şartları ve Faiz Oranları başlıklı makalemizde Kuveyt Türk İkinci El Taşıt Kredisi ve Kuveyt Türk Taşıt Kredisi Faiz Oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *