«
 1. Ana sayfa
 2. Krediler
 3. İş Bankası 5.000 TL Kredi Özellikleri Diğerlerine Göre Nasıl?

İş Bankası 5.000 TL Kredi Özellikleri Diğerlerine Göre Nasıl?

İş Bankası 5.000 TL Kredi Özellikleri Diğerlerine Göre Nasıl?

İş Bankası 5.000 TL kredi konusunda sitemize gelen sorular bir hayli fazla. Bizlerde bu konuyu ayrıntılı bir şekilde siz değerli okurlarımıza anlatmak istedik. İş Bankası 1.000 TL kredi vermez. En düşük kredi limiti olarak 3.000 TL belirlenmiştir. Elbette bu güncel 2 kampanya için geçerlidir. İş Bankası kredi kampanyaları sizlerin de bileceği üzere dönem dönem değişken özellikler göstermektedir. Mevsimlere odaklı olarak kredi kampanyaları düzenleyen İş Bankası, günümüz şartlarına göre Sonbahar adı altında 2 çeşit kredi sunmaktadır. 5.000 TL kredi çekmek isteyenler için bu iki krediyi hemen mercek altına alalım. Eğer maaşınız İş Bankası üzerinden size ulaşıyorsa, yani maaşınızı İş Bankasından alıyorsanız hemen ikinci başlığımıza geçin. Maaşını İş Bankası bünyesinden alanlara Sonbahar kredi paketi bünyesinde daha uygun faiz oranları sunulmaktadır.

İş Bankası Sonbahar Kredi Kampanyası 5.000 TL Kredi

bünyesinde diğer birçok bankaya göre çok daha yüksek faizle verilmektedir. Sitemiz bünyesinde bulunan başta Ziraat Bankası kredileri olmak üzere, diğer fırsatlara da göz atmanızı öneriyoruz. İş Bankası 5.000 TL kredi çekmek isteyen müşterilere, İş Bankası tarafından şu özellikler sunulmaktadır.

 • Kredi içerisinde müşterilere en az 3 ay vade hakkı tanınmaktadır.
 • Kredi içerisinde müşterilere en fazla 48 ay vade hakkı sağlanmaktadır.
 • Kredi tutarı 5.000 TL olduğu sürece, ilgili kredi faiz oranı %2.05 olmaktadır.
 • Bu oranlara göre Ziraat kredi fırsatları daha uygun bir izlenim sunmaktadır.
 • Banka teminat ve kefil hakkını saklı tutarken, sigortayı da zorunlu kılan maddeleri kredi sözleşmesinde bulundurmaktadır.

Maaşını İş Bankasından Alana Özel 5.000 TL Sonbahar İhtiyaç Kredisi

bünyesinde hemen her İş Bankası kredi kampanyasında olduğu gibi maaş müşterilerine ayrıcalık tanınmaktadır. Bu ayrıcalık sadece faiz oranı üzerinde diğer kredi türüne göre %0,40 oranında bir düşüşe neden olmaktadır. İş Bankasından maaş alanlara özel olarak sağlanan beş bin TL kredi fırsatı özellikleri şu şekildedir:

 • Yine 3 ile 48 ay arasında vade sunulmaktadır.
 • Kredi faiz oranı maaş müşterisine özel olarak %2,10 seviyesine düşmektedir.
 • Maaş müşterisinin eğer kredi notu sorunluysa, bu durumda bu faiz oranından fayda sağlayamaz.

- Bir önceki yazımız olan Faturalı Hatta Kredi Çekme Dönemi Sonsuza Dek Kapandı! başlıklı makalemizde Faturalı hattın üzerine kredi, Faturaya ek kredi çekememek ve Faturaya ek kredi verenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *