«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. İninal Kart Almak İçin Geçerli 3 Sebep!

İninal Kart Almak İçin Geçerli 3 Sebep!

İninal Kart Almak İçin Geçerli 3 Sebep!

İninal kart almak sizlere gerek E-Ticaret, gerekse de diğer harcama alanlarında güzel fırsatlar sunacaktır. Aylık geriye dönük borç olmaksızın 2 TL değerinde kesinti alan İninal kart, günümüzde binlerce genç tarafından kullanılıyor. Bu kartın bu denli fazla tercih edilmesinin tek sebebi, güvenilir ve geniş harcama hakkını her yaş grubuna sunuyor olması olarak karşımıza çıkmaktadır. İninal kart faydaları saymakla bitmez elbette. Bu noktada İninal kart kullanıcılarını ciddi fırsatlar bekliyor. İninal kart almak size bu fırsatların kapılarını açar. Dilerseniz siz değerli okurlarımızla birlikte hemen başlayalım.

İninal Kart Limtini Siz Belirlersiniz, İninal Kart Borcu Yoktur!

diye bir sıkıntıyı kullanıcılarına vermemektedir. Bu kartın limiti yoktur. Limiti yoktur derken, sınırsız harcama anlamında değildir. Bu kartın en önemli ve can alıcı özelliği içerisine erişim noktalarından yüklenen nakit miktarının fazlasında harcama yapmanıza olanak vermiyor olmasıdır. İninal karta Migros ve İNG bankamatikleri başta olmak üzere PTT gibi anlaşmalı merkezlerden kolayca para yükleyebilirsiniz. İninal kartı kullanmak bu sayede size ait olmayan paraların harcanma riskini ortadan kaldırmaktadır. Yani bu kart diğer kredi kartlarından farklı olarak sizlerin borçlanmasına izin vermez.

İninal Kart Güvenlidir ve Dolandırıcıların Düşmanıdır!

 sorusunu soranlar için bu platformun oldukça güvenli bir alan olduğunu paylaşalım. İNG bankası çatısı altında bulunan bu kart uygulaması, kişilere fayda sağlarken güvenliği de diğer kredi kartlarından geride kalmayacak şekilde sağlamaktadır. Bu kart ile E-Ticaret harcamaları yaparken zaten sistemsel veriler sizi korur. Bir de içerisinde alacağınız ürünün fiyatı kadar para olması ihtimali gündeme gelirse, birisinin sizi dolandırması neredeyse olanaksız hale gelmektedir. Hatta bu kart sayesinde para transferi işlemlerine varıncaya kadar farklı işlemler de yapılabilir.

Gençler, İninal Kart Sizlere Özel Kampanyalar Sunuyor!

arasında gençlere hitap eden birçok farklı anlaşmalı marka bulunmaktadır. Durmadan tekrarlanan Steam kampanyaları sayesinde İninal ile steam’den oyun almak isteyen gençlerin indirim hakları ayağına kadar geliyor. Düzenli olarak İninal kart kullanarak bu kampanyalarda sizlere sağlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Bankanız Provizyon Vermedi Hatası Neden Çıkar? başlıklı makalemizde Banka neden provizyon vermez? ve Banka provizyon vermedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *