«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. İNG’li Müşterilere Güzel Haber!

İNG’li Müşterilere Güzel Haber!

Eğer müşterilerin 1 km yakınında ING ATM'si bulunmuyorsa etrafındaki herhangi istediği ATM'lerden ücretsiz para çekebilme imkanı sağlamaya başladı.

İNG'li Müşterilere Güzel Haber!

İNG’li Müşterilere Güzel Haber!

ING Türkiye , müşterileri için güzel bir imkan sağlamaya başladı.

İNG'li Müşterilere Güzel Haber!  Eğer müşterilerin 1 km yakınında ING ATM’si bulunmuyorsa etrafındaki herhangi istediği ATM’lerden ücretsiz para çekebilme imkanı sağlamaya başladı.
Konum esaslı ATM masrafsızlık Uygulaması projesyle ING Mobil aplikasyonundaki Şube ATM Bulucu tuşuna basıp giriş yaparak 1 km yakında ING ATM’si bulamayan ING kullanıcıları, yakınındaki bütün diğer banka ATM’lerinden 1.000 TL’ye varan ücretsiz para çekebilme imkanına sahip. Sorunsuz ve güvenli müşteri deneyimi ile kullanıcılarını daima memnun etmeye yatırım yapan ING’nin istenilen herhangi bir projesinden yararlanmak için ING müşterisi olup, ING Mobil uygulamasında konum erişiminin açık olması gerekiyor.
ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz konuşmasında: “ING, müşterisinin her zaman yanında.”cümlesine yer verdi
ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, müşterilerine sunulan hizmeti en iyi hale getirmek için liderlik taşıyacak bir çalışma olan Lokasyon Bazlı ATM Masrafsızlık Uygulaması ile ING’nin ATM’si henüz bulunmayan lokasyonlarda da müşterilerinin yanında olduğunu söyledi. Alper Gökgöz, konuşuşmasında şunlara değindi: “ING Türkiye olarak gelişen teknolojilerle mobil bankacılığın sunduğu yeni fırsatları müşterilerimiz için fark yaratacak uygulamalara dönüştürüyoruz. Kendisini bankacılık lisansına sahip bir teknoloji şirketi olarak tanımlayan ING Türkiye, sektörde yine öncü olacak bu uygulama ile ING ATM’sinin bulunmadığı yerlerde de müşterilerinin yanında. Yeni nesil bankacılıkta öncü olma vizyonuyla çalışan ING Türkiye, stratejisinin odağına inovasyon ve teknolojiyi alarak büyümeye devam edecek.”

- Bir önceki yazımız olan Kredi Değerlendirme Kuruluşu Fitch 14 Türk bankasının notunu indirdi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Haber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *