«
 1. Ana sayfa
 2. Krediler
 3. İNG Bankası Bedelli Askerlik Kredisi Veriyor! İşte Detaylar!

İNG Bankası Bedelli Askerlik Kredisi Veriyor! İşte Detaylar!

İNG Bankası Bedelli Askerlik Kredisi Veriyor! İşte Detaylar!

İNG bankası günümüzün sıcak gündem unsurlarından bir tanesi olan Bedelli Askerlik talebinde bulunan gençler için hazırlandı. Bedelli askerlik ile, vatani görevini ertelemek ya da kısa süreli yapmak isteyen gençlere hükumet tarafından seçim sonrası vaadi olarak bedelli askerlik planlaması sunulmuştu. Bunun üzerine belirlenen fiyata istinaden gençler finans kaynakları aramaya başladılar. Bedelli askerlik kredisi adı altında bankalarda elini taşın altına koyarak, çeşitli kredi kampanyalarına start verdiler. Güncel olarak halen devam etmekte olan İNG bankası bedelli askerlik kredisi özellikleri, içeriğimiz bünyesinde tüm detaylarıyla yer alıyor. Dilerseniz hemen detaylara geçelim.

İNG Bankası Bedelli Askerlik Kredisi Ne Sunuyor?

İNG bankası bedelli askerlik kredisi ile birlikte, bedelli askerliğe gitmek isteyip kredi çekenlerin sayısı bir hayli arttı. Bunun üzerine bizlerde sizlere krediyi anlatmak istedik. İNG Bankası bedelli askerlik kredisi özellikleri şu şekildedir:

 • Kredi bünyesinde 3 aya kadar erteleme olanağı bulunuyor.
 • Kredi için uygulanacak olan faiz oranı değişkendir. Kredi faiz oranını değiştiren faktörler:
  • Vade,
  • Kredi notu,
 • Kredinin en düşük faiz oranı %2,59 olarak belirlenmiştir.
 • Kredi tutarı askerlik bedeline göre verilmekte olup, ekstrası verilmemektedir.

İNG Bankası 3 Ay Ertelemeli Bedelli Askerlik Kredisine Nasıl Başvurulur?

İNG bank bedelli askerlik kredisi başvurusu için İNG bankası tarafından sağlanan mobil ve internet bankacılığı hizmetlerini kullanabilirsiniz. Bu hizmetleri müşteri olsanız da, olmasanız da evraklarınızı mobil onay sisteminden geçirerek hemen kullanarak paranızı alabilirsiniz. Başvuru için İNG şubelerine gitmek detaylı bilgi ve birebir temas için daha mantıklı bir seçenektir. Kişinin kredi notunun yeterli olması ve gelirinin de normal standartlarda olması, kişinin daha uygun faiz oranlarından kredi kullanmasına yardımcı olacaktır. Bedelli askerlik kredisi başvurusunda yanınızda olması gereken evraklar şunlardır:

 • Kimlik
 • Gelir beyan eden belgeler
 • Bedelli askerlik başvurusunun detaylı olarak yer aldığı belge dizini
 • Son üç aya ait olan ve kişi adına kesilmiş olan herhangi bir fatura

- Bir önceki yazımız olan Faturalı Hatta Kredi Çekme Dönemi Sonsuza Dek Kapandı! başlıklı makalemizde Faturalı hattın üzerine kredi, Faturaya ek kredi çekememek ve Faturaya ek kredi verenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *