«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. İNG Bankası 1500 TL Kredi Fırsatı! İNG Bank İhtiyaç Kredisi!

İNG Bankası 1500 TL Kredi Fırsatı! İNG Bank İhtiyaç Kredisi!

İNG Bankası 1500 TL Kredi Fırsatı! İNG Bank İhtiyaç Kredisi!

İNG Bankası Avantajlı 1500 TL Kredi Fırsatı!

İNG bankası 1500 TL kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı kolayca görebilirsiniz. Kredi çekmeden önce devamlı sitemiz bünyesinde ki içeriklerde de belirttiğimiz üzere, tüm bankaların kredi türlerini incelemeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde sizin taleplerinize uygun olan en iyi krediyi bulabilirsiniz. Kredi çekmeden önce aciliyet durumunu belirleyin. Malum ihtiyaç kredisi faizleri günümüzde yüksek olmasından dolayı, yüksek veya düşük her ne şekilde olursa olsun kredi çekerken bankaların faiz yaptırımı bir hayli fazla. fikri de bu genellemeye dahil. Ancak acil nakit ihtiyacınız için sitemiz bünyesinde yer alan düşük tutarlı kredi serisine de göz atmanızı öneririz. Bu sayede size en uygun kredi seçeneğini belirleyebilirsiniz. Dilerseniz kredinin özelliklerine yakından bakalım.

1500 TL Kredi 12 Ay Vadeli 156 TL Taksitle İNG Bankasında!

1500 TL kredi çekmek isteyenlere İNG bankası tarafından sunulan bir fırsatı sunmak istiyoruz. 1500 TL kredi çekip bu krediyi 12 ayda ödemek sizin elinizde. Bu kredi bünyesinde 1500 TL tutarında kredi çekip, sonrasında genel faiz uygulamasıyla birlikte bankaya 1.872 TL ödemiş oluyorsunuz. Dilerseniz İNG bankası tarafından sunulan bu kredinin genel özelliklerine daha yakından bakalım.

  • En az 3 ay, en fazla 36 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır.
  • Kredi tahsis ücreti olarak 7.50 TL alınmaktadır.
  • Kredi bünyesinde uygulanan faiz oranı %2,99 olarak belirlenmiştir.
  • Kredi içerisinde, banka teminat ve kefil talep etme hakkını saklı tutar.

Genel hatlarıyla yüksek faizli bir kredi olmakla birlikte, özellikle kamu bankalarında daha iyi bir alternatif bulabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Her bankayı araştırmakta fayda var.

İNG Bankası 1500 TL Kredi Başvurusu

İNG Bankası 1500 TL kredi başvurusu için müşteri olsanız da, olmasanız da İNG mobil veya internet şube aracılığıyla başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bu süreçte, eğer mobil cihazınız yoksa İNG bankası resmi internet sitesi de size destek verecektir. Başvuruda eğer İNG şubelerini kullanmak istiyorsanız, yanınızda olması gereken evraklar şu şekildedir:

  • Kimlik
  • Gelir Belgesi
  • Bir önceki aya ait herhangi bir fatura.

- Bir önceki yazımız olan Faturalı Hatta Kredi Çekme Dönemi Sonsuza Dek Kapandı! başlıklı makalemizde Faturalı hattın üzerine kredi, Faturaya ek kredi çekememek ve Faturaya ek kredi verenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *