«
 1. Ana sayfa
 2. Krediler
 3. ING Bank Kredim Sonsuz Nedir?

ING Bank Kredim Sonsuz Nedir?

ING Bank Kredim Sonsuz Nedir?

Kredim Sonsuz, için sunduğu yeni bir bankacılık hizmetidir. Diğer bankaların sunduğu kredi ürünlerinden farkı, Kredi başvurusu bir kere yapılır, defalarca başvuru evraklarıyla uğraşılmaz. Kredim Sonsuz başvurunuz onaylandıktan sonra bir daha başvuru yapılmaz. Kredim Sonsuz başvurusundan sonra ING Bank, müşterinin Findeks Kredi notunu inceler ve en yüksek alınabilecek kredi tutarını belirler. Müşterilerine özel sunduğu faiz oranlarıyla, istenirse ve limitlerini de belirlenen tutara ekleyerek Kredim Sonsuz limitini oluşturulmuş olur.Bu yöntemle ortaya çıkan kredi limiti, tek seferde ya da parçalar halinde çekip kullanabilir. Talep edilen kredi miktarı ihtiyaç kredisi limitinden fazla olursa; önce ING Bank Destek Hesap limiti, yetmezse ING Bank Kredi Kartı limiti de eklenerek ihtiyaç duyulan kredi miktarını ulaşılır. ING Bank Kredim Sonsuz ödemelerini gerçekleştirdikçe kullandığı kredi limiti tekrar artar ve başvuru süreçleriyle uğraşmadan sadece kredi sözleşmesini onaylayarak tekrar tekrar kredi kullanma imkânına sahip olunur. Avantajlı ING Bank Kredisi’ ni 48 ay vade ile geri ödeyebilirsiniz.

 • İhtiyaç Kredisi, Destek Hesap Kredisi ve Kredi Kartı limitlerinin toplamıyla oluşturulan kredi limitidir.
 • ING Bank’ta mevcut ya da daha sonraki tarihlerde belirlenen tutarda; İhtiyaç Kredisi, Destek Hesap Kredisi ve Kredi Kartı limiti de Kredim Sonsuz limitine dâhil edilir.

ING Bank Kredim Sonsuz Özellikleri Nedir?

ING Bank Kredim Sonsuz Nedir?

Kredim Sonsuzu Kullanırken;

 • Sadece ihtiyaç kredisi kullanımında toplam kredi limiti kullanılabilir. Bu limitler dâhilinde istediğiniz kadar ve birçok sefer kredi kullanabilirsiniz.
 • İhtiyaç duyduğunuz kredi tutarı kredi limitini aştığında; önce Destek Hesap ikinci olarak Kredi Kartı limitleri devreye girerek talep edilen kredi tutarına ulaşılır.
 • Kredi geri ödemeleri gerçekleştikçe, anapara tutarı kadar miktar, önce Kredi Kartı, Destek Hesap ve en son İhtiyaç Kredisi limitlerinize ilave edilir. Her taksitle beraber bu hesaplara ait kredi limitler ilk miktara ulaşır.
 • İhtiyaç Kredisi için kullanılan, Destek Hesap ve Kredi Kartı limit tutarı faiz oranı, İhtiyaç Kredisi faiz oranıyla aynıdır.
 • Eğer kullandığını krediye, Destek Hesap ve Kredi kartı limitleri dâhil edilmediyse, kredi sözleşmesindeki kullanım koşulları ve faiz oranları geçerli olur.
 • Kredim Sonsuz limiti ING Bank tarafından belirlenen süre kadar geçerlidir. Bu süre sonunda, limitler banka tarafından değiştirilebilir. Limitinizin geçerli olacağı güncel tarihe ve kullanılabilecek toplam miktar bilgisine ING Bank Mobil, ING Bank Şubeleri ve ING Bank İnternet Bankacılığı hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

ING Bank Kredim Sonsuz Nedir?

ING Bank Kredim Sonsuz İptali İçin;

 • ING Bank Kredim Sonsuz ‘u sona erdirmek için, 2205’e SMS mesajı ile KREDIMSONSUZIPTAL boşluk TC Kimlik numaranızı göndermeniz yeterlidir. Bu mesajdan sonra Kredim Sonsuz ile tanımlanan limit iptal olur fakat ING Bank Kredi Kartı, Destek Hesap ve İhtiyaç Kredisi kullanımında değişiklik olmaz.

15.000 TL için Örnek Maliyet Tablosu

Kredi Miktarı(TL) Faiz Oranı(%) Vade(AY) Taksit Tutarı(TL) Yıllık Toplam Maliyet Oranı
15.000 1,49 48 474,03 % 24,0675

60 Bin TL ‘ye kadar kredi kullanılabilir. Örnek tabloda belirtilen 1,49 faiz oranı ile kredi alabilmek için Kredi Notunuzun 1850 ‘nin üzerinde olması gerekir. Onaylanan limitler 1 ay süreyle geçerli olur. Kredi tahsis ücreti, kredi miktarının yüzde 5’i dir. Bu limitle tekrar kredi kullanmak istenirse, yeni krediyle alakalı sözleşme ve gerekli dokümanların imzalanması gereklidir.

ING Bank kredileri hakkında bilgi sahibi olmak için INGBANK kredi fırsatları yazımızı inceleyebilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Fibabanka’dan Esnaf ve KOBİ Kredileri başlıklı makalemizde Esnaf ve KOBİ Kredileri, Fibabanka Kredi Garanti Fonu Teminatlı Kredi ve Nakit Esnaf ve KOBİ Kredileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *