Ana sayfa / BANKACILIK / İLK EMEKLİ MAAŞINA YAPI KREDİ’DEN 450 TL

İLK EMEKLİ MAAŞINA YAPI KREDİ’DEN 450 TL

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Geçen yılın bankacılık mevduatının yüzde 12′ sini emeklilere ödenen maaşlar oluşturmuş. Hal böyle olunca da bankalar emekli maaşına promosyonda bir birleriyle yarıştılar. Bu yarışta, bazı bankalar altın hediye ederken, bazı bankalarda hizmetlerinde  indirim uygularken  küçük bonuslar da verdiler. Verilen bonuslara şöyle kabaca baktığımızda 300 – 350 TL sınırını aşmadığını görüyoruz. Fakat bankacılık sektörünün liderlerinden Yapı Kredi bankası ilk emekli maaşına Yapı Kredi‘den 450 TL kampanyası adeta bu rekabete yeni bir üst sınır getirdi. Eğer emekli olacaksanız yada halen emekli maaşı alıyorsanız, Yapı Kredi müşterisi olup maaşınızı taşırsanız 450 TL ye kadar nakit kazanabilirsiniz. Bunu yanında emeklilere özel emeklilik paketi avantajlarını da doya doya kullanırsınız.

EMEKLİLİK PAKETİNİN ÖZELLİKLERİ

  • Bütün Yapı Kredi kanallarından ücretsiz havale yapabilirsiniz
  • İhtiyaç kredisinde tahsis ücreti ödemezsiniz
  • Size özel mevduat faizlerin sahip olabilirsiniz
  • Yapı Kredilerden günlük 3000 TL para çekebilirsiniz

YAKINDA EMEKLİ OLACAĞIM EMEKLİ MAAŞIMI YAPI KREDİ’DEN ALMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

Görev yaptığınız kuruma emeklilik talebinizi iletirken bunu yanında maaş alacağınız bankayı Yapı Kredi olarak belirtmeniz yeterlidir.

YAPI KREDİ’YE EMEKLİ MAAŞIMI NASIL TAŞIRIM?

Emeklilerimiz, Yapı Kredi şubelerimize kimlik belgeleriyle gelip başvurmaları yeterlidir. Maaşlarını E-devlet üzerinden alanlar ise yine e-devlet üzerinden maaşlarını taşıma işlemini gerçekleştirebilecekler.

BU KAMPANYANIN ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanyadan faydalanmak için, 36 ay boyunca emekli maaşınız Yapı Kredi’den almanız gereklidir.

  • Aylık maaşı 1.000 TL’ye kadar olan müşterilerimize 300 TL,
  • 1.000 – 2.000 TL aralığındakilere 375 TL
  • 2.000 TL’nin üzerindekilere 450 TL nakit ödeme yapılacaktır.

Yukarıda belirtilen nakit ödemeyi alabilmek için maaşı taşıdıktan üç ay içerisinde promosyon için başvurmanız gerekiyor. Başvuruyu talip eden 3 iş günü içerisinde söz konusu promosyana sahip olacaksınız. Eğer 36 ayı doldurmadan ayrılırsanız, bankadan maaş aldığınız günler düşülerek promosyon miktarı sizden geri alınır. SGK’ dan birden fazla maaş alanlar ise yalnızca bir promosyon ödemesi alabilir.

Ülkemizde emekli maaşından başka geçim kaynağı olmayan emektar insanlarımız var. Bütün finans kurumlarının, devletimizin öncülüğünde emeklilerimiz için promosyon ödemesi başlatması çok faydalı. Bu kampanyaları iyi takip edip, kendinize en uygununu seçmeniz gerekir. Bazı bankalar, benim size kampanyasını tanıttığım Yapı Kredi’den daha fazla para veriyor. 600 TL hatta 900 TL veren bankalar var. Fakat kampanyayı yakından incelediğimizde, ihtiyaç kredisi kullanma şartı koyduklarını görüyoruz. Karar sizin…

- Bir önceki yazımız olan FAİZSİZ BANKACILIK NEDİR? başlıklı makalemizde faizsiz bankacılık ve Katılım bankacılığı hakkında bilgiler verilmektedir.


Benzer Yazılar

ATM Günlük Para Çekme Limiti Nasıl Yükseltilir?

İçindekiler1 ATM Günlük Para Çekme Limiti Nasıl Yükseltilir?1.1 Atm Para Çekme Limiti 20191.2 Günlük Para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir