«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Halkbank İnternet Şubesi Avantajları Nelerdir?

Halkbank İnternet Şubesi Avantajları Nelerdir?

Halkbank İnternet Şubesi Avantajları Nelerdir?

Halkbank İnternet Şubesinin Önemli Özellikleri

  1. Yaptığınız EFT işlemlerinizi kaydediyor. Böylece aynı işlemi yapmak isterseniz tekrar bilgileri girmek zorunda kalmıyorsunuz.
  2. Size özel kampanya ve haberlerden anında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Böylece size uygun fırsatları kaçırmıyorsunuz.
  3. Ajanda kısmından, belli tarihler girebiliyorsunuz. İleri tarihli bankacılık hizmetlerini bu bölümden görüp planlayabiliyorsunuz.
 İnternet bankacılığı hayatınızı kolaylaştıran bir hizmettir. Oturduğunuz yerden, ’ ne girerek bütün bankacılık hizmetleri kullanabilirsiniz. EFT, havele ve bir çok bankacılık işlemlerini rahatça yapabilirsiniz. İşlemlere adım adım yönlendirilirsiniz, hata yapmamanız için son kontrol size bırakılır.
Halkbank İnternet Şubesi Avantajları Nelerdir?
Halkbank İnternet Şubesi

Halkbank İnternet Şubesi Ekranı ile Finansal Bilgileriniz Kontrol Altında!

Giriş ekranında, tüm finansal bilgilerinizi görür ve ulaşırsınız. Bu şekilde bankacılı işlemleriniz kontrol altında ve anlaşılır olmaktadır. Bu ekranda görüp, ulaşabileceğiniz hizmet başlıkları; Hesaplarım, kredi Kartlarım, kredilerim, portföyüm, kampanyalar, ajandam, piyasalar ve varlıklarım/borçlarım.

Halkbank İnternet Şubesi’ne Nasıl Üye Olabilirim?

; Kimlik kartınız ve ehliyet, pasaport gibi resimli ikinci kimliğiniz ile beraber, bankacılık sözleşmesini imzalamak için Halkbank şubesine gelmeniz yeterlidir. Bu işlemden sonra internet olan her yerde dilediğiniz hizmetleri dilediğiniz zamanda kullanabilirsiniz.

Kurumsal müşteriler; Halkbank Kurumsal İnternet Şubesi’ne giriş yapıp bankacılık hizmetlerinden faydalanabilmeniz için, Halkbank Şubesi’ne giderek firma adına bir Vadesiz Ticari Mevduat Hesabı açtırmanız ve Başvuru Formu doldurmanız gereklidir. Bu formu doldurduktan sonra, İnternet Şubesi’nde sizler özel işlem yapma seçeneklerinden birini seçerek, Halkbank  dünyasından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Güvenli Halkbank İnternet Şubesi!

Günümüzde her eve internet girmesiyle ve internet hızının artmasıyla birlikte, internet bankacılığı gün geçtikçe daha da gelişti. İnternet üzerinden yapılan alışveriş, yatırım ve diğer finansal hizmetler arttı. Söz konusu para olunca, mal varlıklarının korunması yani güvenliği ön plana çıktı. Ülkemizde bu alanda en büyük yatırımı yapan firma Pamukbank’ tır. Halkbank, Pamukbank’ ı bünyesine alarak, en ileri güvenlik teknolojilerine sahip oldu. Ve en gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip İnternet Şubesi’ ni bizim kullanımımıza sundu.

Halkbank; İnternet Şubesi girişinde, cep telefonu marka veya model bilgilerini kullanmaz. Size sunduğu güvenli giriş ekranlarından tüm işlemler yapılır. Hiç şekilde Pop up olarak açılan sayfalara bilgi girilmez.

- Bir önceki yazımız olan Garanti İnternet Bankacılığı başlıklı makalemizde Flexi Kartı, Garanti Bankası ve Garanti İnternet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *